Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NGO Logowanie

Nawigacja

Nabór wniosków na dofinansowanie działań w zakresie wzmocnienia kapitału społecznego poprzez zrzeszanie się w organizacjach i organizację czasu wolnego

Monday, 08 March 2021 12:58
Zdjęcie licznej grupy osób spędzających czas na świeżym powietrzu z napisem nabór wniosków na dofinansowanie działań w zakresie wzmocnienia kapitału społecznego poprzez zrzeszanie się w organizacjach i organizację czasu wolnego Zdjęcie licznej grupy osób spędzających czas na świeżym powietrzu z napisem nabór wniosków na dofinansowanie działań w zakresie wzmocnienia kapitału społecznego poprzez zrzeszanie się w organizacjach i organizację czasu wolnego

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu” ogłosiło nabór wniosków na dofinansowanie działań w zakresie wzmocnienia kapitału społecznego poprzez zrzeszanie się w organizacjach i organizację czasu wolnego.

Termin składania wniosków: od 22 marca 2021 r. od godziny 8.00 do 9 kwietnia 2021 r. do godziny 15.30.

Miejsce składania wniosków: Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu", ul. Warszawska 51 lok. 7, 17-312 Drohiczyn.

 

Operacje łączyć się będą z wzmacnianiem kapitału społecznego i ochroną tradycji, historii i dziedzictwa Południowego Podlasia i Mazowsza, w tym m.in.:wsparcie imprez, animacji, wydarzeń, szkoleń, warsztatów aktywizacyjnych, wsparcia i wyłonienia lokalnych liderów, pobudzenia działań woluntarystycznych, aktywności w stowarzyszeniach i uczestnictwa w realizacji LSR. Przewidywana jest realizacja wydawnictw związanych z zachowaniem dziedzictwa lokalnego, operacji w zakresie wzmocnienia kapitału społecznego poprzez lokalne inicjatywy zagospodarowania czasu wolnego w oparciu o lokalne potrzeby i zasoby małych społeczności; w tym wsparcie i promocja osób starszych – wsparcie powstania Rady Seniorów; Klubów seniorów; wsparcie oferty organizacji czasu wolnego seniorów, jak również działania klubów sportowych i młodzieżowych. Wspieranie zespołów teatralnych, muzycznych, tanecznych, rekonstrukcyjnych promujących tradycję, dziedzictwo lokalne. Bardzo ważna też jest współpraca z twórcami lokalnymi, pisarzami, malarzami, poetami.


Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu” (przejdź do treści ogłoszenia klikając tutaj)

Read 91 times Last modified on Monday, 08 March 2021 13:28