Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Rocznice ślubu - srebrne gody

Tuesday, 18 May 2021 14:48
Zdjęcie fragmentu biurka na którym znajdują się szare torby z logotypem Siemiatycze Blisko oraz medale z okazji 25-lecia zawarcia małżeństwa Zdjęcie fragmentu biurka na którym znajdują się szare torby z logotypem Siemiatycze Blisko oraz medale z okazji 25-lecia zawarcia małżeństwa

18 maja dwie pary małżeńskie z Siemiatycz, Burmistrz Miasta odznaczył okolicznościowym medalem z okazji 25 lat małżeństwa. Rocznica ślubu to wyjątkowe święto, które wskazuje przede wszystkim na siłę miłości. Każda rocznica ma swoją nazwę, dwudziesta piąta nazywana jest srebrnymi godami. Wciąż jeszcze w kameralnym gronie, w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Siemiatyczach, małżonkowie przyjęli odznaczenia, a wraz z nimi gratulacje, wyrazy uznania za odpowiedzialność i wspólnie spędzone lata oraz życzenia pomyślności i szczęścia na przyszłość.

Read 235 times Last modified on Friday, 28 May 2021 11:03