Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Jubileusz Srebrnych Godów

Tuesday, 27 April 2021 15:50
Zdjęcie trzech medali okolicznościowych z okazji 25-lecia pożycia małżeńskiego leżących na stole, obok teczki z napisem Miasto Siemiatycze Zdjęcie trzech medali okolicznościowych z okazji 25-lecia pożycia małżeńskiego leżących na stole, obok teczki z napisem Miasto Siemiatycze

27 kwietnia br. Burmistrz Miasta Siemiatycze wręczył trzem parom małżeńskim z Siemiatycz medale oraz listy gratulacyjne z okazji jubileuszu 25-lecia pożycia małżeńskiego.

W Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się kameralna uroczystość zorganizowana na cześć par, które ćwierć wieku temu ślubowały sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Tradycyjnie, pary otrzymały życzenia cennego zdrowia, optymizmu na przyszłość oraz kolejnych, szczęśliwych i wspólnie spędzonych lat. Z okazji jubileuszu pary otrzymały także kwiaty oraz okolicznościowe upominki.

Inicjatywa świętowania Srebrnych Godów w Siemiatyczach powstała z inicjatywy Burmistrza Miasta Siemiatycze na wzór obchodów Złotych Godów i odznaczeń przyznawanych przez Prezydenta RP z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Read 292 times Last modified on Friday, 28 May 2021 11:00