Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Złoty jubileusz siemiatyckich par

Monday, 26 April 2021 15:13
Zdjęcie przestawiające leżące na poduszce medale Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie oraz fragment kolorowego bukietu, w tle widoczne szare torby z logo Siemiatycze Blisko Zdjęcie przestawiające leżące na poduszce medale Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie oraz fragment kolorowego bukietu, w tle widoczne szare torby z logo Siemiatycze Blisko

W poniedziałek, 26 kwietnia, parom świętującym jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Burmistrz Miasta Siemiatycze wręczył medale nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za długoletnie pożycie małżeńskie.

W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią, spotkania odbywały się w kameralnym gronie, w sali ślubów Urzędu Miasta Siemiatycze. Burmistrz Piotr Siniakowicz życzył małżonkom zdrowia, pomyślności i optymizmu na kolejne lata życia. Wraz z gratulacjami oprócz medali pary otrzymały także kwiaty oraz drobne upominki. Jeden z nich stanowi pamiątkowa fotografia, swoisty dokument, który z biegiem lat z pewnością będzie miał coraz większą wartość zarówno dla samych jubilatów, jak również ich najbliższych.

Read 292 times Last modified on Friday, 28 May 2021 11:01