Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Castrolibero
Włochy
Pastavy
Białoruś
Zehdenick
Niemcy
Etterbeek
Belgia
Kobryń
Białoruś

NGO Logowanie

Nawigacja

Weź udział w Lidze NGOs!

Thursday, 10 September 2020 09:26

Liga NGOs to innowacyjny program, którego celem jest rozwój, upowszechnianie i promowanie wartości społeczeństwa obywatelskiego. Zajęcia są prowadzone przez liderów organizacji społecznych, polityków, influencerów oraz ekspertów wspierających działalność trzeciego sektora. Udział w nich zwiększa kompetencje uczestników w zakresie funkcjonowania mechanizmów demokratycznego państwa prawnego.

Na program składa się 7 weekendowych zjazdów (listopad-maj), w trakcie których uczestnicy wezmą udział w wykładach, warsztatach oraz będą realizowali własne projekty. Kolejnymi etapami programu są Projekt Społeczny (lipiec/sierpień) oraz Summer School (wrzesień). W trakcie programu uczestnicy będą zbierali punkty, które umożliwią wyłonienie Mistrza Ligi NGOs.

Organizatorem zajęć jest Fundacja Życie. Program jest finansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 października 2020 r.

Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe na stronie internetowej www.ligangos.pl.

 

 Liga NGOs ulotka

Read 89 times Last modified on Thursday, 10 September 2020 09:49
×