Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NGO Logowanie

Nawigacja

Rozszerzenie oferty świetlicy środowiskowej

Tuesday, 08 September 2020 11:59

stopka inna skj

 

logo skj

 

 

Ogłoszenie o naborze uczestników
do projektu
„Rozszerzenie oferty świetlicy środowiskowej w Siemiatyczach”

 

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemiatyczach ogłasza nabór dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat do uczestnictwa w projekcie pn. „Rozszerzenie oferty świetlicy środowiskowej w Siemiatyczach”. Uczestnicy muszą spełniać kryteria wskazane z par. 5 regulaminu naboru i uczestnictwa w projekcie „Rozszerzenie oferty świetlicy środowiskowej w Siemiatyczach”.

Projekt realizowany będzie do 31.01.2022r. W ramach zaplanowanych działań przewidziano:
WARSZTATY TERAPEUTYCZNE
- trening pewności siebie, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, spotkania wspierające rodziny
ZAJĘCIA SPORTOWE
- zajęcia na hali sportowej, na świeżym powietrzu, na basenie
ZAJĘCIA PLASTYCZNE
WARSZTATY TEATRALNE
ZAJĘCIA Z MATEMATYKI/ FIZYKI/ CHEMII
KURS KREACJI MULTIMEDIALNEJ
WYJAZDY INTEGRACYJNE
PIKNIK RODZINNY

Chętne osoby proszone są o zapoznanie się z treścią regulaminu naboru i uczestnictwa w projekcie „Rozszerzenie oferty świetlicy środowiskowej w Siemiatyczach”, zamieszczonego na stronie: http://bip.mops.um.siemiatycze.wrotapodlasia.pl/projekty_unijne/ a następnie wypełnienie KWESTIONARIUSZA ZGŁOSZENIOWEGO – wzór kwestionariusza jest dostępny w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Siemiatyczach, ul. 11 –go Listopada 35a, świetlicy środowiskowej „Siemiatycki Kub Juniora w Siemiatyczach”, ul. Grodzieńska 31A oraz na stronie MOPS Siemiatycze (http://bip.mops.um.siemiatycze.wrotapodlasia.pl/projekty_unijne/).

Wypełniony i podpisany kwestionariusz zgłoszeniowy należy złożyć w siedzibie MOPS Siemiatycze, lub przesłać pocztą lub przesłać poprzez e-mail jako skan dokumentu na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Termin składania formularzy zgłoszeniowych: do 18.09.2020 r.

Projekt współfinansowany jest ze środków europejskich Funduszu Społecznego oraz budżetu miasta Siemiatycze. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa IX: Rozwój Lokalny, Działanie 9.1 Rewitalizacja społeczna i kształtowanie kapitału społecznego.

Read 248 times Last modified on Tuesday, 08 September 2020 12:00