Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Uniwersytet dla dzieci – rusza rekrutacja

Thursday, 20 October 2016 14:37

Rusza nabór uczestników do Siemiatyckiego Uniwersytetu Dziecięcego. To już druga edycja projektu “Politechnika Białostocka - Siemiatycki Uniwersytet Dziecięcy” (PB SUD), który powstał z inicjatywy Burmistrza Siemiatycz Piotra Siniakowicza. Uniwersytet ma przede wszystkim promować naukę i zachęcać dzieci do poznawania świata. Zajęcia poprowadzą wykładowcy z Politechniki Białostockiej. Głównym celem projektu jest rozwijanie dziecięcej wrażliwości, intelektu i twórczego potencjału.

W programie uczestniczyć będzie 50 uczniów z siemiatyckich szkół podstawowych. Studentem PB SUD może zostać uczeń klasy IV - VI Szkoły Podstawowej Nr 1 lub Szkoły Podstawowej Nr 3 w Siemiatyczach.

Arkusze rekrutacyjne można składać od 2 listopada  do 9 listopada br. w sekretariacie szkoły, do której uczęszcza dziecko.

Arkusz rekrutacyjny do pobrania poniżej.

Regulamin projektu „Politechnika Białostocka – Siemiatycki Uniwersytet Dziecięcy” oraz szczegółowe informacje dotyczące działalności Uniwersytetu Dziecięcego w Siemiatyczach w zakładce Siemiatycki Uniwersytet Dziecięcy.

Read 2369 times Last modified on Friday, 18 November 2016 12:29
More in this category: Harmonogram zajęć »