Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Akcja usuwania azbestu z terenu Miasta Siemiatycze w 2018 roku

Friday, 06 April 2018 13:06

AKCJA USUWANIA AZBESTU

Z TERENU MIASTA SIEMIATYCZE W 2018 ROKU

 

Burmistrz Miasta Siemiatycze informuje, iż do 20 kwietnia 2018r. istnieje możliwość składania wniosków na dofinansowanie zadań z zakresu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu miasta Siemiatycze na 2018 rok.

W ramach podejmowanych działań sfinansowane zostaną w 100% zadania z zakresu demontażu, zbierania, transportu oraz unieszkodliwiania lub zabezpieczenia odpadów zawierających azbest, zgodnie z gminnym programem usuwania wyrobów zawierających azbest.

O dofinansowanie usunięcia azbestu z obiektu znajdującego się na terenie miasta Siemiatycze mogą się ubiegać: osoby fizyczne, jednostki samorządu terytorialnego, stowarzyszenia, fundacje, jednostki sektora finansów publicznych, kościoły i związki wyznaniowe oraz wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe.

Wniosek i niezbędne załączniki dostępne są na stronie www.siemiatycze.eu (do pobrania - w załączeniu do informacji) oraz w pokoju nr 116 Urzędu Miasta Siemiatycze.

Osobą wyznaczoną do kontaktu jest Pani Bernadeta Miłkowska, tel. 85 65 65 826, email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

      

Read 1270 times Last modified on Friday, 06 April 2018 14:02