Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 742

Akcja usuwania azbestu z terenu miasta Siemiatycze w 2016 roku

Monday, 09 November 2015 11:19

Burmistrz Miasta Siemiatycze informuje, iż do 15 stycznia 2016r. istnieje możliwość składania wniosków na dofinansowanie zadań z zakresu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu miasta Siemiatycze na 2016 rok.

W ramach podejmowanych działań sfinansowane zostaną w 100% zadania z zakresu demontażu, zbierania, transportu oraz unieszkodliwiania lub zabezpieczenia odpadów zawierających azbest, zgodnie z gminnym programem usuwania wyrobów zawierających azbest.

O dofinansowanie usunięcia azbestu z obiektu znajdującego się na terenie miasta Siemiatycze mogą się ubiegać: stowarzyszenia, fundacje, osoby fizyczne, jednostki sektora finansów publicznych, jednostki samorządu, kościoły i związki wyznaniowe oraz wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe.

Wnioski i niezbędne załączniki są dostępne na stronie www.siemiatycze.eu (zakładka Środowisko) oraz w pokoju nr 116 Urzędu Miasta Siemiatycze.

Osobą wyznaczoną do kontaktu jest Pani Bernadeta Miłkowska, tel. 85 65 65 826, email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Read 3755 times Last modified on Tuesday, 10 November 2015 08:13