Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Namiot europejski - Młodzieżowa Rada Miasta Siemiatycze zaprasza

Monday, 01 July 2019 16:05

3 maja 2019 r. w godzinach 15:00-17:00 przy amfiteatrze miejskim Młodzieżowa Rada Miasta Siemiatycze we współpracy z Miastem Siemiatycze, Team Europe i Uniwersytetem Trzeciego Wieku organizuje namiot europejski.

W trakcie wydarzenia, które ma zachęcić mieszkańców do wzięcia udziału w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego, organizatorzy będą rozmawiać z mieszkancami na tematy związane z Unią Europejską. Centralnym wydarzeniem będzie debata ekspertów z Team Europe. Uczestnicy debaty będą starali się odpowiedzieć na pytanie „Po co nam Unia Europejska?” oraz na inne pytania zadawane przez publiczność.

Poza tym nie zabraknie niebieskiej waty cukrowej, flag UE i ciastek upieczonych przez młodzieżowych radnych. Dodatkowo stoisko informacyjne z ulotkami i broszurami przygotuje zespół Team Europe z Białegostoku. 

Read 939 times Last modified on Monday, 01 July 2019 16:06