Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Siemiattle Esport Contest

Monday, 06 February 2017 16:32

Blisko 150 pasjonatów gier komputerowych wzięło udział w turnieju „Siemiattle Esport Contest” – turnieju gier komputerowych organizowanym po raz pierwszy w Siemiatyczach.

Rozgrywki odbywały się w dniach 4 i 5 lutego, całą sobotę i niedzielę – od rana do późnego wieczora - w hali widowiskowo-sportowej. Uczestnicy indywidualni oraz pięcioosobowe drużyny rywalizowali w FIFA 17, League of Legends (LOL) oraz Counter – Strike Globar Offensive (CS:GO).

W czasie turnieju na hali funkcjonowała wodna strefa relaksu, gdzie serwowano siemiatycką kranówkę – w kilku opcjach do wyboru (gazowaną, bez gazu, z miętą, sokiem lub cytryną).

Turniej gier komputerowych został zorganizowany w Siemiatyczach po raz pierwszy. Pomysłodawcą turnieju była Młodzieżowa Rada Miasta Siemiatycze, a patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Siemiatycze.

Read 3586 times Last modified on Monday, 27 February 2017 16:32