Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Połączenie osiedla Tarasy z ul. Żwirki i Wigury

Tuesday, 28 April 2015 14:23

4 czerwca br. odbył się odbiór budowy ciągu pieszo-jezdnego łączącego ul. Żwirki i Wigury z terenem Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Siemiatyczach.

W ramach prac wykonano budowę ciągu pieszo-jezdnego wraz z oznaczeniem pionowym i z wjazdami na działki sąsiadujące z przedmiotowym ciągiem.

Wykonawcą robót był Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Siemiatyczach. Wartość inwestycji została zamknięta w kwocie 119 310 zł.

W odbiorze uczestniczyli Burmistrz Miasta Siemiatycze Piotr Siniakowicz, Zastępca Burmistrza Henryk Czmut, Radny Roman Zdrojewski, Dyrektor Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Siemiatyczach Józef Pawluczuk oraz przedstawiciele UM Siemiatycze i RZSW.

Budowa ciągu pieszo-jezdnego, po wykonaniu oświetlenia ulicznego, jest zakończeniem kolejnego etapu poprawy warunków infrastruktury komunikacyjnej do osiedla Tarasy.

Read 2892 times