Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Basen już z dachem

Wednesday, 18 September 2019 15:05

Inwestycja związana z budową krytej pływalni miejskiej w Siemiatyczach postępuje z dnia na dzień. Od początku tygodnia basen zyskał nie tylko legary docelowo podtrzymujące konstrukcję dachu, ale już także zadaszenie. Budowa krytej pływalni sportowo-rekreacyjnej oficjalnie wchodzi już zatem w kolejny etap.

W środę plac budowy odwiedził Burmistrz Piotr Siniakowicz sprawdzając postęp prac, a te idą pełną parą i na horyzoncie nie widać żadnych opóźnień. Obiekt rośnie w oczach, prace montażowe przy zadaszeniu zamknęły bryłę budynku, a do końca roku, po wstawieniu okien, prace powinny przenieść się już do wewnątrz.

W 2020 roku wyczekiwana przez mieszkańców Siemiatycz, powstająca w ramach Międzynarodowego Centrum Edukacji Ekologicznej Wschód-Zachód, budowa pływalni zostanie zakończona. Budowa krytego basenu jest największą inwestycją w historii miasta.

Read 1285 times