Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 742

Top Inwestycji Komunalnych Polski Wschodniej 2015

Wednesday, 30 September 2015 07:58

Biogazownia Przedsiębiorstwa Komunalnego w Siemiatyczach została zauważona i nagrodzona w konkursie Top Inwestycji Komunalnych Polski Wschodniej 2015.

Rozdanie nagród miało miejsce 24 września br. podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku. W konkursowe szranki stanęło pięć województw wschodniego regionu Polski (podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego). Do ścisłego finału z województwa podlaskiego doszły trzy miasta: Siemiatycze, Białystok i Suwałki. Wyróżniono projekty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju gospodarki, podniosły atrakcyjność i konkurencyjność regionu oraz poziom życia mieszkańców pięciu województw wschodniego regionu Polski. Odbierając nagrodę prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego Bogusław Zduniewicz podkreślił, że inwestycja była odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, dodał również, że jest to spore wyróżnienie Siemiatycz na tle innych miast województwa podlaskiego.

W skład Rady Konsultacyjnej konkursu Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2015 wchodzi m.in.: Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes Zawiązku Banków Polskich, Wiesław Tadeusz Popławski, prezydent Stowarzyszenia Innowacyjna Polska Wschodnia, Tadeusz Rzepecki, prezes Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie, prof. dr hab. Jacek Szlachta, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Ewa Tyrka, dyrektor rynku – sektor publiczny w Banku Gospodarstwa Krajowego i Cezary Tkaczyk, prezydent Staropolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Warto podkreślić, że siemiatycka biogazownia zajęła trzecie miejsce w głosowaniu internautów na najlepsza inwestycję (ponad 13 tys. oddanych głosów, więcej niż stadion miejski w Białymstoku, obwodnice Przemyśla, czy też kryta pływalnia Aquarius w Lesku).

Zapraszamy do galerii z rozdania nagród: http://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/gala-top-inwestycji-komunalnych-polski-wschodniej-w-obiektywie,73697.html,73697.html

Zdjęcie – top inwestycje

Read 2550 times Last modified on Tuesday, 30 March 2021 09:48