Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Pierwsi goście na siemiatyckiej pływalni

Monday, 15 February 2021 10:40
Zdjęcie pływalni Wodne Tarasy przedstawiające stanowisko startowe, na którym leży szarfa w kolorach biało-czerwonym w tle widoczny basen sportowy oraz ściana z logotypem Wodne Tarasy Zdjęcie pływalni Wodne Tarasy przedstawiające stanowisko startowe, na którym leży szarfa w kolorach biało-czerwonym w tle widoczny basen sportowy oraz ściana z logotypem Wodne Tarasy

We wczesny poniedziałkowy poranek Burmistrz Miasta Siemiatycze powitał pierwszych użytkowników krytej pływalni w Siemiatyczach. Mieszkańcy, którzy zdecydowali się wstać rano i o godz. 6.15 przybyć do Wodnych Tarasów, otrzymali drobne upominki. Od 15 lutego 2021 r. z pływalni mogą korzystać mieszkańcy Siemiatycz i wszyscy chętni.

14 lutego br. budynek Międzynarodowego Centrum Edukacji Ekologicznej Wschód-Zachód został poświęcony. W związku z pandemią, w najbliższych tygodniach w Wodnych Tarasach czynny jest tylko basen pływacki. Nie można korzystać ze strefy saun i części rekreacyjnej.

Zarządcą pływalni jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach, tel. 85 656 10 44. Główne wejście na basen połączono z głównym wejściem na halę widowiskowo-sportową. Obiekt czynny jest codziennie w godzinach 6:15-21:45.

W galerii zdjęcia z wyświęcenia i otwarcia pływalni Wodne Tarasy w Siemiatyczach.

Read 911 times Last modified on Thursday, 04 March 2021 08:00