Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

She's Mercedes - uczestniczki zlotu w Siemiatyczach

Monday, 24 August 2020 08:50

22 sierpnia br. w Siemiatyczach gościły uczestniczki V Zlotu Zabytkowych Mercedesów She's Mercedes. Nad zalewem nr 1 panie zaprezentowały mieszkańcom dwanaście modeli aut marki Mercedes, o wysokim stopniu oryginalności. Wśród załóg znalazły się klasyczne modele z lat 60. i 70. ubiegłego stulecia, w tym limuzyny, jak i te bardziej współczesne, wyprodukowane w latach 80. i na początku lat 90. Głosami publicznosci za najpiękniejsze auto siemiatyckiego pokazu został uznany Mercedes-Benz W463 350GD (długi) z 1992 r. Załoga wyróżnionego auta i pozostałe uczestniczki zlotu otrzymały drobne upominki, kwiaty i miód z pasieki miejskiej. Nagrody rozlosowano również wśród osób głosujących.

Zloty łączą aktywne, energiczne i przedsiębiorcze kobiety. Klub Zabytkowych Mercedesów Polska, którego członkinie biorą udział w zlotach „She’s Mercedes” powstał 20 lat temu, jego Prezydentem jest Małgorzata Przebindowska. Tegorocznym kolorem przewodnim zlotu był kolor zielony, nawiązujący do przyrody południowego Podlasia.

Read 491 times Last modified on Wednesday, 17 March 2021 09:35