Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas ósmych

Friday, 26 June 2020 13:30

26 czerwca oficjalnie zakończył się rok szkolny 2019/2020. Rok inny, trudny, zdominowany przez epidemię koronawirusa na całym świecie. Rok, w którym nagle uczniowie musieli przejść z tradycyjnej formy uczenia się do kształcenia na odległość.

W piątek miejskie szkoły podstawowe zorganizowały uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas ósmych. O godz. 10:00 na placu apelowym Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, z zachowaniem reżimu sanitarnego odbyło się wręczenie nagród i świadectw dla uczniów klas kończących edukację w szkole. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II zorganizowała podobne wydarzenie o godz. 12:00.

Burmistrz Piotr Siniakowicz odwiedził obie placówki, by wraz z uczniami, nauczycielami, dyrekcją oraz pracownikami świętować początek wakacji. Spotkania były szczególnie wzruszające ze względu na to, iż było to ostatnie zakończenie roku dla uczniów klas ósmych. Poza najlepszymi życzeniami udanych, bezpiecznych wakacji był czas na wspomnienia, a także plany, na których realizację młodzi absolwenci siemiatyckich podstawówek mają całe życie.

W obu szkołach klasy I – VII odbierają świadectwa w dniach 29, 30 czerwca oraz 1 lipca - według harmonogramu przesłanego do rodziców oraz uczniów.

Burmistrz Miasta Siemiatycze życzy wszystkim uczniom zdrowo spędzonych wakacji, samych słonecznych dni i dobrego odpoczynku.

Read 639 times Last modified on Wednesday, 17 March 2021 09:46