Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Najpiękniejsza siemiatycka pisanka!

Wednesday, 01 April 2020 14:25

Nagrodę w konkursie na najpiękniejszą pisankę wielkanocną otrzymuje pani Olga Sielicka. Pisanka pani Olgi zachwyca zarówno ogromem pracy włożonej w jej powstanie, jak i wyjątkowym talentem twórczyni.

Wszystkie kolorowe pisanki będą zdobić ulicę Pałacową do końca kwietnia br., a także w kolejnych latach w okresie świąt wielkanocnych. Siemiatyckie pisanki,  zostały w większości wykonane dzieci z przedszkoli i szkół miejskich: z Przedszkola Nr 1, Przedszkola Nr 3, Przedszkola Nr 5, Szkoły Podstawowej Nr 1 i Szkoły Podstawowej Nr 3. Dzieciom i młodzieży w trakcie pracy towarzyszyli wychowawcy, rodzice oraz Burmistrz Siemiatycz Piotr Siniakowicz. Część pisanek wykonali także chętni mieszkańcy oraz Miejska Biblioteka Publiczna, Siemiatycki Ośrodek Kultury, Siemiatycki Klub Juniora, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna IN-PROGRES, WTZ Dołubowo, Caritas Diecezji Drohiczyńskiej, Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o., Młodzieżowa Rada Miasta Siemiatycze i Stowarzyszenie WOKALIZA działające przy Szkole Muzycznej I stopnia w Siemiatyczach.

Read 767 times Last modified on Wednesday, 17 March 2021 10:06