Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Biegi Niepodległości za nami

Wednesday, 22 April 2015 12:17

10 listopada już po raz XXIII na ulicy Pałacowej odbyły się Sztafetowe Biegi Niepodległości, które zainaugurowały obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

W zawodach rywalizowały ośmioosobowe sztafety dziewcząt oraz chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Siemiatycz i okolic. Klasyfikacja końcowa:

Szkoły podstawowe

1. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Siemiatyczach

2. Szkoła Podstawowa nr 3 przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach

3. Szkoła Podstawowa w Szerszeniach

Gimnazja

1. Gimnazjum Publiczne w Nurcu-Stacji 

2. Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Ignacego Gilewskiego w Siemiatyczach

3. Gimnazjum Publiczne nr 2 przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach

Szkoły ponadgimnazjalne

1. Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostrożanach

2. Zespół Szkół w Siemiatyczach

Wraz z uczniami szkół ponadgimnazjalnych poza konkursem wystartowała drużyna KONIK-MED. Dwóch zawodników – Grzegorz Konicki oraz Adam Wakuluk – pokonało dystans przeznaczony dla 8 osób.

Podsumowanie zawodów odbyło się w sali SOK przy ul. Zaszkolnej 1. Drużyny startujące w Biegach Niepodległości otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz piłki do gier zespołowych, które wręczyli Burmistrz Miasta Siemiatycze Piotr Siniakowicz i Wiceprzewodniczący Rady Miasta Siemiatycze Jan Hyndza. Wśród wszystkich zawodników rozlosowano koszulki i kubki. 

Read 1728 times