JUser: :_load: Unable to load user with ID: 744

Siemiatycka Liga Siły i Sprawności 2016/2017 – pierwsze zawody

Wednesday, 21 December 2016 10:49

10 grudnia br. ruszyła kolejna edycja Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności.

W siłowni „Kuźnia” rozegrano zawody w wielokrotnym wyciskaniu sztangi 60 kg i 30 kg. W zawodach wystartowało 21 zawodników i zawodniczek.

W kategorii open mężczyzn – gdzie wyciskano 60 kg na podium znaleźli się: Krzysztof Daniszewski (48 powtórzeń), Krzysztof Różański (48 powtórzeń, przegrał wagą ciała) i Andrzej Barwiejuk (44 powtórzenia). W kategorii open kobiet ciężar 25 kg najwięcej razy wycisnęła Anna Zduniewicz (30 powtórzeń), drugie miejsce zajęła Kamila Radzikowska (2 powtórzenia). W kategorii amator zawodnicy wyciskali 30 kg. Zwyciężył Hubert Benes (82 powtórzenia), obok którego na podium znaleźli się Maciej Kalinowski (82 powtórzenia, przegrał wagą ciała) i Adrian Olszewski (76 powtórzeń). Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, koszulki oraz nagrody w postaci odżywek.

Read 1845 times Last modified on Monday, 30 January 2017 09:55