JUser: :_load: Unable to load user with ID: 745
JUser: :_load: Unable to load user with ID: 742

Turniej Żonglerki Piłką Nożną

Thursday, 09 July 2015 14:39

W czwartek, 9. lipca br. odbył się "Turniej Żonglerki Piłką Nożną" na boisku ORLIK przy ul. Ogrodowej 2. W konkursie wzięło udział 12 zawodników w trzech kategoriach: gimnazjum, podstawówka starsi i podstawówka młodsi.

Rywalizacja była bardzo ciekawa i wyrównana.  Tytuł mistrza w żonglerce w kategorii „gimnazjum” wywalczył Dawid Wasilewski z wynikiem aż 205 odbić.  Za nim uplasowali się Kuba Jeleszuk - 181 odbić i Boratyński Mariusz - 105 oraz Gabriela Andrzejczuk  - 11, która jako jedyna dziewczyna w turnieju żonglerki dotrzymywała kroku chłopakom.

Mistrzem w kategorii „podstawówka starsi” został Krzysztof Tołwiński z doskonałym wynikiem aż 80 odbić. Za nim uplasowali się: Michał Moczulski - 64 odbić, Patryk Pugacewicz - 49 oraz Kamil Traczyk, Aleksy Arcichowski i Hubert Łempicki.

W najmłodszej kategorii „podstawówka młodsi” wygrał Jakub Czmut z dorobkiem 10 odbić. Drugie miejsce zajął Dawid Poźniak - 6 odbić.Zwycięzcom wręczono puchary i kubki, a wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki z upominkami, które podarował Dyrektor MOSiR Siemiatycze, Mariusz Pyzowski.