Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Na plaży w Siemiatyczach - Filmowe Podlasie Atakuje

Friday, 02 July 2021 10:14
Plakat promujący wydarzenie z napisami Filmowe Podlasie Atakuje Reaktywacja 9 lipca 2021 plaża miejska siemiatycze Plakat promujący wydarzenie z napisami Filmowe Podlasie Atakuje Reaktywacja 9 lipca 2021 plaża miejska siemiatycze

UWAGA - ze względu na silny wiatr i ostrzeżnia o burzach pokaz odbędzie się w innym terminie.


W piątek 9 lipca na siemiatyckiej plaży będzie można zobaczyć przekrój twórczości podlaskich artystów w ramach akcji Filmowe Podlasie Atakuje. Jej celem od niemal 20 lat jest promocja niezależnych filmów i twórców, różnorodności tematów, stylu, doświadczenia oraz możliwości i indywidualnego rozwoju autorów.

Pokazy odbywają się w różnych miejscowościach, małych i większych. Towarzyszą im spotkania z autorami, które często są okazją do rozmów, stawiania pytań i szukania odpowiedzi na nurtujące problemy. Pokazy filmów to również możliwość wymiany doświadczeń, pobudzanie kreatywności oraz rozwój i promocja potencjału ludzi wychowanych na Podlasiu.

Read 504 times Last modified on Monday, 12 July 2021 07:32