Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Siemiatyckie Kino pod Gwiazdami – 10 i 11 lipca

Monday, 05 July 2021 07:40
 Grafika przedstawia kamerę na tle gwieździstego nieba oraz napis Plenerowe kino w Siemiatyczach 10 lipca (sobota), Nice guys. Równi goście,  11 lipca (niedziela) Skłodowska. Grafika przedstawia kamerę na tle gwieździstego nieba oraz napis Plenerowe kino w Siemiatyczach 10 lipca (sobota), Nice guys. Równi goście, 11 lipca (niedziela) Skłodowska.

W najbliższy weekend 10-11 lipca, w kinie plenerowym na plaży w Siemiatyczach wyświetlone zostaną filmy: Nice Guys. Równi goście (komedia sensacyjna z 2016 r.) oraz Skłodowska (dramat, biografia z 2019 r.). Bezpłatne pokazy filmowe nad zalewem nr 2 rozpoczną się po zachodzie słońca.

10 lipca (sobota) - Nice Guys. Równi goście (komedia sensacyjna z 2016 r.)

Los Angeles, lata 70. Podczas śledztwa w sprawie zaginionej aktorki, para prywatnych detektywów wpada na trop dużego spisku. W rolach głównych Russell Crowe, Ryan Gosling i Kim Basinger.

11 lipca (niedziela) – Skłodowska (dramat, biografia z 2019 r.)

Młoda, ambitna Maria Skłodowska przybywa do Francji, by na słynnej Sorbonie podjąć studia, które są jej wielkim marzeniem, a już wkrótce przyniosą przełom nie tylko w życiu młodej kobiety, ale całego świata.

UWAGA - w sytuacji złych warunków atmosferycznych i ostrzeżeń meteorologicznych (silny wiatr, deszcz, burze) projekcje filmowe nie będą realizowane.

Read 184 times Last modified on Monday, 19 July 2021 16:07