Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Przegląd Małych Form Teatralnych

Friday, 24 April 2015 14:35

Do końca kwietnia trwa rekrutacja do 13. edycji Przeglądu Małych Form Teatralnych „Dramat i tragedię pozostaw teatrowi”.

Do udziału w przeglądzie Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zaprasza osoby, które chciałyby pokazać swój autorski projekt teatralny, uwrażliwić na problemy dnia codziennego młodzieży gimnazjalnej.

Zgłoszenia należy przesłać do 30 kwietnia 2015 r. na adres: Departament Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 15-888 Białystok oraz elektronicznie (jako załącznik, bez formatowania i bez zabezpieczeń typu pdf) na adres email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania pod adresem www.wrotapodlasia.pl/pl/wiadomosci/edukacja_nauka/Przeglad_Malych_Form_Teatralnych_-_zgloszenia_do_konca_kwietnia.htm -

Więcej informacji:

Urszula Wasyluk-Żukowska

tel. 85 66 54 536

email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Referat Edukacji

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1

15-888 Białystok

III piętro, pokój 324

Read 1918 times