Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NGO Logowanie

Nawigacja

„Dostępność ponad barierami” - ogłoszenie konkursu grantowego

Thursday, 20 May 2021 11:52
Oznaczenie miejsca dla osoby niepełnosprawnej na betonowej ścianie i napis Dostępność ponad barierami - ogłoszenie konkursu grantowego Oznaczenie miejsca dla osoby niepełnosprawnej na betonowej ścianie i napis Dostępność ponad barierami - ogłoszenie konkursu grantowego

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił konkurs grantowy w ramach pilotażowego programu „Dostępność ponad barierami”.

Konkurs ma na celu rozwój i zwiększenie dla osób z niepełnosprawnościami dostępności przestrzeni fizycznej, cyfrowej i informacyjno-komunikacyjnej, a także dostępności produktów i usług, w tym dotyczących turystyki i rekreacji.

O granty mogą wnioskować m.in.:

- organizacje pozarządowe oraz jednostki w rozumieniu art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, których działalność w sferze turystyki (w tym m.in. ekoturystyki, agroturystyki, przewodnictwa i pilotażu, rekreacji, wypoczynku, hotelarstwa) jest jednym z celów lub zadań statutowych, które prowadzą przez co najmniej 2 lata (licząc wstecz od daty ogłoszenia konkursu) działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami,

- pomioty gospodarcze prowadzące działalność z zakresu turystyki i rekreacji.

Termin składania wniosków: od 1 czerwca do 2 sierpnia 2021 roku.

Szczegółowe informacje na stronie PFRON - kliknij tutaj.

Read 97 times Last modified on Thursday, 20 May 2021 11:55