Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NGO Logowanie

Nawigacja

Sport Na Grubo – zgłoszenia do 31 maja

Tuesday, 11 May 2021 09:08
Fotografia przedstawia piłkarza strzelającego gola oraz napis Sport na grubo, zgłoszenia do 31 maja. Fotografia przedstawia piłkarza strzelającego gola oraz napis Sport na grubo, zgłoszenia do 31 maja.

Wystartowała pierwsza edycja konkursu “Sport Na Grubo”, który ma na celu popularyzację sportu, wyrównywanie dysproporcji oraz aktywizację zawodniczek i zawodników uprawiających sport na każdym poziomie. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody o wartości 15 tys. złotych.

Akcja jest skierowana do klubów sportowych funkcjonujących na terenie kraju, zrzeszających zawodników pełnoletnich. Z udziału w konkursie wyłączeni są nieletni uczestnicy.

Zadaniem konkursowym jest kreatywne przedstawienie, w jaki sposób i w jakich okolicznościach kluby realizują na co dzień swoją pasję do sportu. Prace można nadsyłać w terminie 10-31 maja. Główną nagrodą jest sprzęt sportowy o wartości 10 000 złotych. Przyznanych zostanie również 5 nagród o wartości 1 000 złotych.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej  www.gramgrubo.pl/sport-na-grubo/

Read 88 times Last modified on Tuesday, 11 May 2021 09:18