Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Castrolibero
Włochy
Pastavy
Białoruś
Zehdenick
Niemcy
Etterbeek
Belgia
Kobryń
Białoruś

NGO Logowanie

Nawigacja

Warsztaty gry na akordeonie

Wednesday, 23 September 2020 13:54

logo lgd

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Cel operacji:

Głównym celem operacji jest aktywizacja mieszkańców obszarów wiejskich, poprzez zintegrowanie środowiska akordeonistów mieszkających na terenie objętym LGD, nauki gry oraz rozwoju muzycznego uczniów grających na akordeonie w Szkole Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Siemiatyczach oraz amatorów grających na akordeonie.

Odbiorcy zadania:

Docelową grupą odbiorców będą mieszkańcy zamieszkujący tereny wiejskie woj. podlaskiego oraz część woj. mazowieckiego.

Będzie to 40 osób grających na akordeonie. 35 osób będą to mieszkańcy woj. podlaskiego w wieku od 7 do 60 lat oraz 5 mieszkańców woj. mazowieckiego (gmina Platerów i Gmina Sarnaki).

Warsztaty odbędą się w dwóch grupach. Pierwsza grupa to dzieci i młodzież (12 osób), będą pracować pod okiem profesora z Akademii Muzycznej. Dorośli będą pracować pod kierunkiem nauczyciela ze Szkoły Muzycznej w Siemiatyczach.

W warsztatach mogą uczestniczyć wszyscy chętni miłośnicy gry na akordeonie.

Termin:

16-17 października 2020 r.

Rekrutacja:

Informacje o projekcie i jego realizacji są zamieszczone na stronie internetowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Siemiatyczach oraz Miasta Siemiatycze, na facebooku szkolnym i Stowarzyszenia Wokaliza.

W gminach na terenie LGD zostaną wywieszone plakaty oraz rozdane ulotki informujące o terminie warsztatów oraz sposobie rekrutacji.

O zakwalifikowaniu się na warsztaty będzie decydować kolejność zgłoszeń.

 

Read 56 times Last modified on Wednesday, 30 September 2020 10:31
×