Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 753

Nowy rok akademicki na Siemiatyckim Uniwersytecie Dziecięcym

Monday, 18 December 2017 09:01

16 grudnia w auli Politechniki Białostockiej odbyły się pierwsze zajęcia dla najmłodszych studentów. Wykładowi z matematyki przysłuchiwało się 200 słuchaczy Podlaskiego Uniwersytetu Dziecięcego, w tym 50 studentów z Siemiatycz.

Uroczystość immatrykulacji i rozpoczęcia roku akademickiego 2017/2018 poprowadził Rektor Politechniki Białostockiej prof. Lech Dzienis. Najlepsze życzenia na nowej drodze edukacji, która powinna być przygodą i wyzwaniem, złożyli Burmistrz Siemiatycz Piotr Siniakowicz, Burmistrz Bielska Podlaskiego Jarosław Borowski, zastępca Dyrektora Departamentu Edukacji w Urzędzie Miejskim w Białymstoku Wiesława Ćwiklińska oraz Jolanta Stefaniuk z Zespołu Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Hajnówce.

Podlaski Uniwersytet Dziecięcy to wspólna inicjatywa Politechniki Białostockiej i władz samorządowych czterech miast: Siemiatycz, Białegostoku, Bielska Podlaskiego i Hajnówki

Zdjęcia: PB

Read 2416 times Last modified on Wednesday, 07 November 2018 10:44