Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Gospodarowanie odpadami komunalnymi – obowiązek złożenia nowej deklaracji

Thursday, 08 April 2021 10:16
Grafika z rysunkiem trzech dużych koszy na odpady, napis nowa deklaracja o wysokości opłaty  za gospodarowanie odpadami komunalnymi Grafika z rysunkiem trzech dużych koszy na odpady, napis nowa deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Z dniem 1 kwietnia 2021 r. zmianie uległ wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

W związku z powyższym właściciel każdej nieruchomości zamieszkałej, położonej na terenie Miasta Siemiatycze, jest zobowiązany do złożenia w Urzędzie Miasta Siemiatycze aktualnej deklaracji i wyliczenia w niej należnej opłaty za daną nieruchomość z zastosowaniem stawek opłaty obowiązujących od 1 kwietnia 2021 r. Deklarację należy złożyć do dnia 10 maja 2021 r.

Na nowym formularzu deklaracji w części B należy zaznaczyć: „nowa deklaracja (zmiana deklaracji) – data zaistnienia zmiany: 01.04.2021 r.

Formularze można otrzymać w Urzędzie Miasta Siemiatycze, może je również pobrać ze strony internetowej Miasta Siemiatycze kliknij tutaj aby przejść do informacji w dziale Środowisko/System Gospodarki Odpadami i pobrać dokument

Aby usprawnić obsługę klientów, sprawy związane z przyjmowaniem nowych deklaracji są załatwiane w wydzielonym punkcie przyjmowania deklaracji w Urzędzie Miasta Siemiatycze - wejście od strony Placu Jana Pawła II. 

Dodatkowych informacji w tej sprawie udzielają pracownicy Referatu Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Siemiatycze, tel. 85 65 65 826, email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Read 366 times Last modified on Thursday, 08 April 2021 10:47