Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Castrolibero
Włochy
Pastavy
Białoruś
Zehdenick
Niemcy
Etterbeek
Belgia
Kobryń
Białoruś

Nawigacja

Senior dla seniora

Tuesday, 27 October 2020 10:46
Zdjęcie dłoni leżących jedna na drugiej obok napis na białym tle senior dla seniora pod spodem napisu logotypy Polskiego Radia Białystok oraz KWP w Białymstoku Zdjęcie dłoni leżących jedna na drugiej obok napis na białym tle senior dla seniora pod spodem napisu logotypy Polskiego Radia Białystok oraz KWP w Białymstoku

W trosce o bezpieczeństwo seniorów Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku we współpracy z Polskim Radiem Białystok oraz Uniwersytetem Trzeciego Wieku, wdrożył na terenie całego województwa podlaskiego akcję pn. "Senior dla Seniora".

Celem przedsięwzięcia jest uwrażliwienie osób starszych na problem zaginięć oraz współczesnych zagrożeń związanych z szeroko rozumianymi oszustwami, m.in. jak rozpoznać oszusta na wnuczka, czy też jak przygotować się do grzybobrania, aby w razie zaginięcia szybko być odnalezionym.

Akcja składa się z kilku etapów: emisji audycji radiowych z zakresu bezpieczeństwa seniorów na antenie Polskiego Radia Białystok, włączenia się do konkursu dotyczącego stworzenia tematycznego wiersza, anegdoty bądź fraszki, a następnie wyłonienia trzech jego laureatów, z udziałem których zostanie nakręcony spot radiowy. Emisję materiału, na antenie radia, przewidziano pod koniec listopada.

Więcej informacji pod linkiem: kliknij tutaj

W załączeniu regulamin akcji oraz formularz zgłoszeniowy.

Read 104 times

Kalendarz imprez

December 2020
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
×