Nawigacja

Sukcesy LKS Sprinter

poniedziałek, 20 kwiecień 2015 14:03

Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach zawodniczek LKS Sprinter w Finale Miejskim Czwartków Lekkoatletycznych oraz podczas Igrzysk Województwa Podlaskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym.

Czwartki Lekkoatletyczne - Finał Miejski
Siedlce
23 maja 2013 r.

Miejsca indywidualne zajęte przez uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Siemiatyczach:

Klasy IV rocznik 2002 - dziewczęta

600 m

KAROLINA KONACHOWICZ - I miejsce (awans do Mistrzostw Polski)
IZABELA MELANIUK - II miejsce (awans do Mistrzostw Polski)
MARTA SIEMIENIUK - III miejsce (awans do Mistrzostw Polski)

300 m

NATALIA EKONOMIUK - II miejsce (awans do Mistrzostw Polski)

60 m

IZABELA OSIPIAK - I miejsce (awans do Mistrzostw Polski)
KAMILA KOMOŃ - II miejsce (awans do Mistrzostw Polski)

Rzut piłeczką palantową

KAMILA KOMOŃ - III miejsce (awans do Mistrzostw Polski)

Skok w dal

IZABELA OSIPIAK - I miejsce  (awans do Mistrzostw Polski)

ANGELIKA ANTONIAK - I miejsce

Wyżej wymienione dziewczęta, które znalazły się na podium, awansowały do Mistrzostw Polski, które odbędą się w Łodzi 21-23 czerwca 2013 r. Zawodniczki trenują w sekcji lekkoatletycznej MOSIR Siemiatycze oraz w Lekkoatletycznym Klubie Sportowym Sprinter Siemiatycze pod okiem trenerów: Stanisława Kubła, Rafała Szyszki i Pawła Kowalczyka.

Najlepszą zawodniczką Czwartków Lekkoatletycznych w sezonie 2012/2013 r. została
IZABELA OSIPIAK, która została również najlepszą zawodniczką klas IV.

Najlepszą zawodniczką klas V została ALEKSANDRA KIRYLUK.

III miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodniczek klas VI została ANGELIKA ANTONIAK SP1 SIEMIATYCZE.

W klasyfikacji szkół zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Siemiatyczach. Zaś w klasyfikacji nauczycieli pierwsze miejsce zajął opiekun LKS Sprinter Paweł Kowalczyk nauczyciel z siemiatyckiej „Jedynki”.

Gratulujemy!

Igrzyska Województwa Podlaskiego
w Czwórboju Lekkoatletycznym
Białystok
26 maja 2013 r.

W finale Igrzysk Wojewódzkich Szkoła Podstawowa nr 1 w Siemiatyczach zajęła II miejsce z wynikiem 1295 pkt, w składzie: ANGELIKA ANTONIAK, KINGA SIELICKA, PATRYCJA ŁUKJIANIUK, GABRIELA WAWRENTOWICZ,  ALEKSANDRA KIRYLUK i IZABELA OSIPIAK.

Ponadto ANGELIKA ANTONIAK zajęła III miejsce w punktacji indywidualnej, a KINGA SIELICKA VI miejsce w punktacji indywidualnej.

Kolejny sukces Dziewcząt ze szkoły podstawowej nr 1 w Siemiatyczach:)

Opiekunem zawodniczek jest Paweł Kowalczyk.

Finał Krajowy odbędzie się 9-11 czerwca 2013 r. w Radomiu.