Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Castrolibero
Włochy
Pastavy
Białoruś
Zehdenick
Niemcy
Etterbeek
Belgia
Kobryń
Białoruś

Nawigacja

Rozkład komunikacji miejskiej

czwartek, 16 kwiecień 2015 22:46

L i n i a  n r  1 

Siemiatycze ul. Armii Krajowej - Siemiatycze ul. Armii Krajowej
przez: ul. B. Głowackiego

1.

ul. Armii Krajowej – 1

6.20

7.15

8.30

9.20

14.20

15.35

16.25

2.

ul. Armii Krajowej – 2

6.22

7.17

8.32

9.22

14.22

15.37

16.27

3.

ul. T. Kościuszki (Piaski)

6.23

7.18

8.33

9.23

14.23

15.38

16.28

4.

ul. Wysoka

7.20

5.

ul. Gen. W. Andersa

7.22

6.

ul. Grodzieńska

6.25

7.25

8.35

9.25

14.25

15.40

16.30

7.

Pl. Jana Pawła II – 1

6.26

7.26

8.36

9.26

14.26

15.41

17.17

8.

Pl. Jana Pawła II – 2

7.27

9.

ul. Ogrodowa

7.29

10.

ul. Leg. Piłsudskiego

7.31

11.

Pl. Jana Pawła II – 1

7.34

12.

ul. Ciechanowiecka

6.27

7.35

14.27

15.42

13.

ul. B. Głowackiego - 1

6.31

7.39

14.31

15.46

14.

Cmentarz Komunalny

6.35

7.40

14.40

15.55

15.

ul. B.  Głowackiego - 2

6.37

7.42

14.42

15.57

16.

ul. B.  Głowackiego - 3

6.38

7.43

14.43

15.58

17.

ul. B.  Głowackiego - 4

6.39

7.44

14.44

15.59

18.

PL. Jana Pawła II - 2

6.40

7.45

8.37

10.05

14.45

16.00

17.18

19.

ul. Grodzieńska

6.41

7.46

8.38

10.06

14.46

16.01

17.19

20.

ul. T. Kościuszki (Piaski)

6.44

7.49

8.41

10.09

14.49

16.04

17.22

21.

ul. Armii Krajowej -2

6.45

7.50

8.42

10.10

14.50

16.05

17.23

22.

ul. Armii Krajowej – 1

6.47

7.52

8.44

10.12

14.52

16.07

17.25

Oznaczenia:
autobus kursuje w dni robocze w okresie od 1 września do 30 czerwca

Rozkład jazdy – Linia nr 2

Siemiatycze ul. Armii Krajowej - Siemiatycze ul. Armii Krajowej
przez: ul. Słowicza

1.

ul. Armii Krajowej (blok kom.)

6.01

7.03

12.38

14.40

15.40

2.

ul. Armii Krajowej – 1

6.03

7.05

11.20

12.40

14.42

15.42

3.

ul. Armii Krajowej – 2

6.05

7.07

11.22

12.42

14.44

15.44

4.

ul. T. Kościuszki (Piaski)

6.06

7.08

11.23

12.43

14.45

15.45

5.

ul. 11 Listopada

6.08

7.10

12.45

14.47

15.47

6.

ul. Leg. Piłsudskiego

6.09

7.11

12.46

14.48

15.48

7.

ul. Ogrodowa ZUS

6.10

7.12

12.47

14.49

15.49

8.

ul. Ogrodowa Szkoła

14.50

9.

Pl. Jana Pawła II – 1

6.12

7.14

12.49

14.51

15.51

10.

Pl. Jana Pawła II – 2

6.13

7.15

12.50

14.52

15.52

11.

ul. Grodzieńska

6.14

7.16

12.51

14.53

15.53

12.

ul. Wysoka

6.15

7.17

12.52

14.54

15.54

13.

Osiedle Wysokie

6.17

7.19

12.54

14.56

15.56

14.

ul. Gen. W. Andersa

6.18

7.20

12.55

14.57

15.57

15.

ul. Górna, droga nr 693,
przystanek nr 31

6.20

7.22

12.57

14.59

15.59

16.

ul. Obrońców Monte Cassino

 

6.21

7.23

12.58

15.00

16.00

17.

ul. Kasztanowa 3
(Obrońców Westerplatte )

6.22

7.24

12.59

15.01

16.01

18.

ul. Kasztanowa 2

6.23

7.25

13.00

15.02

16.02

19.

ul. Kasztanowa 1

6.24

7.26

13.01

15.03

16.03

20.

ul. Słowiczyńska – 1

6.25

7.27

13.02

15.04

16.04

21.

ul. Słowiczyńska – 2

6.26

7.28

13.03

15.05

16.05

22.

ul. Słowicza

5.09

6.28

7.30

13.04

15.06

16.06

23.

ul. Słowiczyńska – 2

5.10

6.29

7.31

13.05

15.07

16.07

24.

ul. Słowiczyńska – 1

5.11

6.30

7.32

13.06

15.08

16.08

25.

ul. Kasztanowa -1

5.12

6.31

7.33

13.07

15.09

16.09

26.

ul. Kasztanowa -2

5.13

6.32

7.34

13.08

15.10

16.10

27.

ul. Kasztanowa 3
(Obrońców Westerplatte)

5.14

6.33

7.35

13.09

15.11

16.11

28.

ul. Obrońców Monte Cassino

5.15

6.34

7.36

13.10

15.12

16.12

29.

ul. Górna, droga nr 693,
przystanek nr 36

5.16

6.35

7.37

13.11

15.13

16.13

30.

ul. Gen. Andersa

5.18

6.37

7.39

13.13

15.15

16.15

31.

Osiedle Wysokie

5.20

6.39

7.41

13.15

15.17

16.17

32.

ul. Wysoka

5.21

6.40

7.42

13.16

15.18

16.18

33.

ul. Grodzieńska

5.23

6.42

7.44

11.25

13.18

15.20

16.20

34.

Pl. Jana Pawła II – 1

11.26

35.

ul. Ciechanowiecka

11.27

36.

ul. Ciechanowiecka (obok Sklepu Biedronka)

11.52

37.

ul. Ciechanowiecka

11.53

38.

Pl. Jana Pawła II – 1

5.24

6.43

7.45

11.55

13.19

15.21

16.21

39.

Pl. Jana Pawła II – 2

5.25

6.44

7.46

11.56

13.20

15.22

16.22

40.

ul. Grodzieńska

11.57

41.

ul. Ogrodowa

5.27

6.46

7.48

13.22

15.24

16.24

42.

ul. Leg. Piłsudskiego

5.28

6.47

7.49

13.23

15.25

16.25

43.

ul. 11 Listopada

5.29

6.48

7.50

13.24

15.26

16.26

44.

ul. Żwirki i Wigury

5.30

6.49

7.51

13.25

15.27

16.27

45.

ul. T. Kościuszki (Piaski)

5.31

6.50

7.52

12.00

13.26

15.28

16.28

46.

ul. Armii Krajowej – 2

5.32

6.51

7.53

12.01

13.27

15.29

16.29

47.

ul. Armii Krajowej – 1

5.33

6.52

7.54

12.03

13.28

15.30

16.30

48.

ul. Armii Krajowej (blok kom.)

6.54

7.56

12.05

13.30

15.31

16.31

Oznaczenia:
autobus kursuje w dni robocze w okresie od 1 września do 30 czerwca

L i n i a    nr    3

Siemiatycze ul. Słowicza - Siemiatycze ul. Armii Krajowej
przez: ul. 11 Listopada, Weska (Kmicic)

1.

ul. Słowicza

7.00

8.00

9.00

11.30

14.36

2.

ul. Słowiczyńska - 1

7.02

8.02

9.02

11.31

14.37

3.

ul. Słowiczyńska – 2

7.03

8.03

9.03

11.32

14.38

16.18

4.

ul. Kasztanowa – 1 (Leśna)

6.04

7.04

8.04

9.04

11.33

14.39

16.19

5.

ul. Kasztanowa -2

6.05

7.05

8.05

9.05

11.34

14.40

16.20

6.

ul. Kasztanowa -3
(Obrońców Westerplatte)

6.06

7.06

8.06

9.06

11.35

14.41

16.21

7.

ul. Obrońców Monte Cassino

6.07

7.07

8.07

9.07

11.36

14.42

16.22

8.

ul. Górna, droga nr 693,
przystanek nr 36

6.08

7.08

8.08

9.08

11.37

14.43

16.23

9.

ul. Gen. W. Andersa

6.10

7.10

8.10

9.10

11.39

13.12

14.45

16.25

10.

Osiedle Wysokie

6.12

7.12

8.12

9.12

11.41

13.14

14.47

16.27

11.

ul. Wysoka

6.13

7.13

8.13

9.13

11.42

13.15

14.48

16.28

12.

ul. Grodzieńska

6.15

7.15

8.15

9.15

11.44

13.17

14.50

16.30

13.

Pl. Jana Pawła II – 1

6.16

7.16

8.16

9.16

11.45

13.19

14.51

15.30

16.31

14.

Pl. Jana Pawła II – 2

6.17

7.17

8.17

9.17

11.46

13.20

14.52

15.31

16.32

15.

ul. Ogrodowa

6.19

7.19

8.19

9.19

11.47

13.22

14.54

15.33

16.34

16.

ul. Leg. Piłsudskiego

6.20

7.20

8.20

9.20

11.48

13.23

14.55

15.34

16.35

17.

ul. 11 Listopada – 1

6.21

7.21

8.21

9.21

11.49

13.24

14.56

15.35

16.36

18.

ul. 11 Listopada -2

6.22

7.22

8.22

9.22

11.50

13.25

14.57

15.36

16.37

19.

ul. 11 Listopada – 3

6.23

7.23

8.23

9.23

11.51

13.26

14.58

15.37

16.38

20.

ul. 11 Listopada -4

6.24

7.24

8.24

9.24

11.52

13.27

14.59

15.38

16.39

21.

ul. 11 Listopada -5

6.25

7.25

8.25

9.25

11.53

13.28

15.00

15.39

16.40

22.

ul. 11 Listopada – 6

6.26

7.26

8.26

9.26

11.54

13.29

15.01

15.40

16.41

23.

Weska ( „Kmicic" )

6.28

7.28

8.28

10.03

11.56

13.43

15.10

15.42

17.15

24.

ul. 11 Listopada -6

6.30

7.30

8.30

10.05

13.44

15.11

15.43

17.16

25.

ul. 11 Listopada – 5

6.32

7.32

8.32

10.06

13.45

15.12

15.44

17.17

26.

ul. 11 Listopada -4

6.33

7.33

8.33

10.07

13.46

15.13

15.45

17.18

27.

ul. 11 Listopada -3

6.34

7.34

8.34

10.08

13.47

15.14

15.46

17.19

28.

ul. 11 Listopada -2

6.35

7.35

8.35

10.09

13.48

15.15

15.47

17.20

29.

ul. 11 Listopada – 1

6.36

7.36

8.36

10.10

13.49

15.16

15.48

17.21

30.

ul. Leg. Piłsudskiego

6.37

7.37

8.37

10.11

13.50

15.17

15.49

17.22

31.

ul. Ogrodowa ZUS

6.38

7.38

8.38

10.12

13.51

15.18

15.50

17.23

32.

ul. Ogrodowa Szkoła

13.52

33.

Pl. Jana Pawła II – 1

6.39

7.39

8.39

10.13

13.53

15.20

15.52

17.25

34.

Pl. Jana Pawła II – 2

6.40

7.40

8.40

10.14

13.54

15.53

17.26

35.

ul. Grodzieńska

6.41

7.41

8.41

10.15

13.55

15.54

17.27

36.

ul. Wysoka

6.42

7.42

8.42

10.16

13.56

15.55

17.28

37.

Osiedle Wysokie

6.43

7.43

8.43

10.17

13.57

15.57

17.30

38.

ul. Gen. W. Andersa

6.44

7.44

8.44

10.18

13.58

15.58

17.31

39.

ul. Górna, droga nr 693,
przystanek nr 31

6.46

7.46

8.46

10.20

14.00

17.33

40.

ul. Obrońców Monte Cassino

6.47

7.47

8.47

10.21

14.01

17.34

41.

ul. Kasztanowa
(Obrońców Westerplatte)

6.48

7.48

8.48

10.22

14.02

17.35

42.

ul. Kasztanowa 2

6.49

7.49

8.49

10.23

14.03

17.36

43.

ul. Kasztanowa 1

6.50

7.50

8.50

10.24

14.04

17.37

44.

ul. Słowiczyńska – 2

6.51

7.51

8.51

10.25

14.05

17.38

45.

ul. Słowiczyńska – 1

6.52

7.52

8.52

10.26

14.06

17.39

46.

ul. Słowicza

6.53

7.53

8.53

10.27

14.07

17.40

Oznaczenia:
autobus kursuje w dni robocze w okresie od 1 września do 30 czerwca

L i n i a     W

Siemiatycze Orlemans (osiedle) - Siemiatycze Orlemans (osiedle) przez ul. Słowiczą

Siemiatycze Weska – Siemiatycze Plac Jana Pawła II przez ul. 11 Listopada

1.

ul. Armii Krajowej – 1

6.22

7.30

10.31

15.46

2.

ul. Armii Krajowej – 2

6.23

7.31

10.30

15.45

3.

ul. T. Kościuszki (Piaski)

6.24

7.32

10.29

15.44

4.

ul. Słowiczyńska – 1

6.26

7.34

10.28

15.43

5.

ul. Słowiczyńska – 2

6.27

7.35

10.27

15.42

6.

ul. Słowicza

5.10

6.28

7.36

10.26

11.30

15.41

7.

ul. Słowiczyńska – 2

5.11

6.29

7.37

10.25

11.31

15.40

8.

ul. Słowiczyńska – 1

5.12

6.30

7.07

7.38

10.24

11.32

15.39

9.

ul. Kasztanowa- 1

5.13

6.31

7.08

7.39

10.23

11.33

15.38

10.

ul. Kasztanowa - 2

5.14

6.32

7.09

7.40

10.22

11.34

15.37

11.

ul. Kasztanowa -3
(Obrońców Westerplatte)

5.15

6.33

7.10

7.41

10.21

11.35

15.36

12.

ul. Obrońców Monte Cassino

5.16

6.34

7.11

7.42

10.20

11.36

15.35

13.

ul. Górna, droga nr 693,
przystanek nr 36/31

5.17

6.35

7.12

7.43

10.19

11.37

15.34

14.

ul. Gen. W. Andersa

5.19

6.37

7.14

7.45

10.17

11.39

15.32

15.

Osiedle Wysokie

5.21

6.39

7.16

7.47

10.15

11.41

15.30

16.

ul. Wysoka

5.22

6.40

7.17

7.48

10.14

11.42

15.29

17.

ul. Grodzieńska

5.24

6.42

7.19

7.50

10.12

11.44

15.27

18.

Pl. Jana Pawła II – 1

5.25

6.43

7.20

7.51

11.45

19.

Pl. Jana Pawła II – 2

5.26

6.44

7.21

7.52

10.10

11.46

15.25

20.

Pl. Jana Pawła II – 1

10.09

15.24

21.

ul. Ogrodowa

5.28

6.46

7.23

10.07

11.49

15.22

22.

ul. Leg. Piłsudskiego

5.29

6.47

7.24

10.06

11.50

15.21

23.

ul. 11 Listopada

5.30

6.48

7.25

10.05

11.51

15.20

24.

ul. Żwirki i Wigury

5.31

6.49

11.52

25.

ul. T. Kościuszki (Piaski)

5.32

6.50

10.03

11.53

15.18

26.

ul. Armii Krajowej – 2

5.33

6.51

10.02

11.54

15.17

27.

ul. Armii Krajowej – 1

5.34

6.52

10.00

11.56

15.15

28.

ul. Armii Krajowej (blok kom.)

Siemiatycze Weska – Siemiatycze Plac Jana Pawła II  przez : ul. 11 Listopada

1.

Weska („Kmicic")

9.00

13.10

2.

ul. 11 Listopada - 1

9.01

13.09

3.

ul. 11 Listopada - 2

9.02

13.08

4.

ul. 11 Listopada - 3

9.03

13.07

5.

ul. 11 Listopada - 4

9.04

13.06

6.

ul. 11 Listopada - 5

9.05

13.05

7.

ul. 11 Listopada - 6

9.06

13.04

8.

Pl. Jana Pawła II - 1

9.08

9.

Pl. Jana Pawła II - 2

9.10

13.02

10.

Pl. Jana Pawła II - 1

13.00

Oznaczenia:

autobus kursuje w dni robocze w okresie od 01 lipca do 31 sierpnia

Czytany 31702 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 styczeń 2021 07:58
Więcej w tej kategorii: Rozkład PKS »

Kalendarz imprez

Styczeń 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
×