Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Castrolibero
Włochy
Pastavy
Białoruś
Zehdenick
Niemcy

Nawigacja

Rozkład komunikacji miejskiej

czwartek, 16 kwiecień 2015 22:46

L i n i a  n r  1 

Siemiatycze ul. Armii Krajowej - Siemiatycze ul. Armii Krajowej

przez: ul. Ciechanowiecka, ul. B. Głowackiego

Lp.

 

 

 

Nazwa  przystanku

 

1

F

 

2

F

3

F

 

4

F

5

F

6

F

 

7

F

 

 

 

1

ul. Armii Krajowej - 1

6.20

7.15

8.30

  9.20

14.20

15.35

16.25

2

ul. Armii Krajowej - 2

6.22

7.17

8.32

  9.22

14.22

15.37

16.27

3

ul. Kościuszki ( Piaski )

6.23

7.18

8.33

  9.23

14.23

15.38

16.28

4

ul. Wysoka

7.20

5

ul. Gen. Andersa

7.22

6

ul. Grodzieńska (PKS )

6.25

7.25

8.35

  9.25

14.25

15.40

16.30

7

Pl.. Jana Pawła II - 1

6.26

7.26

8.36

  9.26

14.26

15.41

17.17

8

Pl.. Jana Pawła II - 2

7.27

9

ul. Ogrodowa

7.29

10

ul. Leg. Piłsudskiego

7.31

11

Pl.. Jana Pawła II - 1

7.34

12

ul. Ciechanowiecka - 1

6.27

7.35

14.27

15.42

13

ul. Ciechanowiecka - 2

6.28

7.36

14.28

15.43

14

CPN

6.35

7.40

14.40

15.55

15

ul. B. Głowackiego – 1

6.36

7.41

14.41

15.56

16

ul. B. Głowackiego – 2

6.37

7.42

14.42

15.57

17

ul. B. Głowackiego – 3

6.38

7.43

14.43

15.58

18

ul. B. Głowackiego – 4

6.39

7.44

14.44

15.59

19

Pl. Jana Pawła II -  2

6.40

7.45

8.37

10.05

14.45

16.00

17.18

20

ul. Grodzieńska ( PKS)

6.41

7.46

8.38

10.06

14.46

16.01

17.19

21

ul. Kościuszki (Piaski)

6.44

7.49

8.41

10.09

14.49

16.04

17.22

22

ul. Armii Krajowej – 1

6.47

7.52

8.44

10.12

14.52

16.07

17.25

Długość kursu / km /

 

11.00

 

16.00

 

6.00

6.00

 

11.00

 

11.00

 

6.00

 

Średnia prędkość / km/h /

24,44

35,55

25,71

25,71

24,44

24,44

25,71

 

Oznaczenia :

F -  autobus kursuje w dni robocze w okresie  od   01  września   do   30  czerwca

L i n i a   n r    2

Siemiatycze ul. Armii Krajowej - Siemiatycze ul. Armii Krajowej

przez: ul. Ogrodowa, ul. Wysoka, ul. Słowicza, ul. Ciechanowiecka

Lp.

Kierunek jazdy

   1

   2

   3 

   4

   5 

   6

   7

1.

Armii Krajowej – blok kom.

<

6.08

7.10

<

12.38

14.20

15.13

2.

Armii Krajowej - 1

<

6.10

7.12

11.20

12.40

14.22

15.15

3.

Armii Krajowej - 2

<

6.12

7.14

11.22

12.42

14.24

15.17

4.

Kościuszki ( Piaski )

<

6.13

7.15

11.23

12.43

14.25

15.18

5.

11 Listopada

<

6.15

7.17

<

12.45

14.27

15.20

6.

Leg. Piłsudskiego

<

6.16

7.18

<

12.46

14.28

15.21

7.

Ogrodowa ZUS

<

6.17

7.19

<

12.47

14.29

15.22

8.

Ogrodowa SZKOŁA

 

<

<

<

<

<

14:30

<

9.

Pl. Jana Pawła II - 1

<

6.19

7.21

<

12.49

14.31

15.24

10.

Pl. Jana Pawła II - 2

<

6.20

7.22

<

12.50

14.32

15.25

11.

Grodzieńska

<

6.21

7.23

<

12.51

14.33

15 26

12.

Wysoka

<

6.22

7.24

<

12.52

14.34

15.27

13.

Osiedle „Wysokie"

<

6.24

7.26

<

12.54

14.36

15.29

14.

Gen. Andersa

<

6.25

7.27

<

12.55

14.37

15.30

15.

Świerkowa

<

6.27

7.29

<

12.57

14.39

15.32

16.

Kasztanowa

<

6.28

7.30

<

12.58

14.40

15.33

17.

Słowiczyńska - 1

<

6.29

7.31

<

12.59

14.41

15.34

18.

Słowiczyńska - 2

<

6.30

7.32

<

13.00

14.42

15.35

19.

Słowicza

<

6.32

7.34

<

13.10

14.44

15.37

20.

Słowiczyńska - 2

<

6.33

7.35

<

13.11

14.45

15.38

21.

Słowiczyńska - 1

<

6.34

7.36

<

13.12

14.46

15.39

22.

Kasztanowa

5.15

6.35

7.37

<

13.13

14.47

15.40

23.

Świerkowa

5.16

6.36

7.38

<

13.14

14.48

15.41

24.

Gen. Andersa

5.18

6.37

7.39

<

13.15

14.49

15.42

25.

Osiedle „Wysokie"

5.20

6.39

7.41

<

13.17

14.51

15.44

26.

Wysoka

5.21

6.40

7.42

<

13.18

14.52

15.45

27.

Grodzieńska

5.23

6.42

7.44

11.25

13.20

14.54

15.47

28.

Pl. Jana Pawła II - 1

<

<

<

11.26

<

<

<

29.

Ciechanowiecka - 1

 

<

<

<

11.27

<

<

<

30.

Centr. Handl. MarcPol

 

<

<

<

11.52

<

<

<

31.

Ciechanowiecka - 1

 

<

<

<

11.53

<

<

<

32.

Pl. Jana Pawła II - 1

5.24

6.43

7.45

11.55

13.21

14.55

15.48

33.

Pl. Jana Pawła II - 2

5.25

6.44

7.46

11.56

13.22

14.56

15.49

34.

Grodzieńska

<

<

<

11.57

<

<

<

35.

Ogrodowa

5.27

6.46

7.48

<

13.24

14.58

15.50

36.

Leg. Piłsudskiego

5.28

6.47

7.49

<

13.25

14.59

15.51

37.

11 Listopada

5.29

6.48

7.50

<

13.26

15.00

15.52

38.

Żwirki i Wigury

5.30

6.49

7.51

<

13.27

15.01

15.53

39.

Kościuszki

5.31

6.50

7.52

12.00

13.28

15.02

15.54

40.

Armii Krajowej - 1

5.33

6.52

7.54

12.03

13.30

15.04

15.56

41.

Armii Krajowej – blok kom.

<

6.54

7.56

12.05

13.32

15.06

15.58

 

Kursuje od  1 września do  30 czerwca

Autobus nie kursuje w soboty, niedziele i święta

Tolerancja ±3 min

L i n  i a    nr    3

Siemiatycze ul. Słowicza - Siemiatycze ul. Armii Krajowej

przez: ul. Gen. Andersa, ul. Ogrodowa, ul. 11-go Listopada

Zmiany dotyczą kolumn oznaczonych pogrubiną czcionką.

 

 

Lp. 

 

Kierunek jazdy 

 

1 

 

 

 

4

 

5

6

 

7

 

8

 

9

 

1  

Słowicza

8.05

9.05

11.30

14.40

2

Słowiczyńska - 1

8.06

9.06

11.31

14.41

3

Słowiczyńska - 2

7.07

8.07

9.07

11.32

14.42

16.22

4

Kasztanowa

6.08

7.08

8.08

9.08

11.33

14.43

16.23

5

Świerkowa

6.09

7.09

8.09

9.09

11.34

14.44

16.24

6

Gen. Andersa

6.10

7.10

8.10

9.10

11.35

13.05

14.45

16.25

7

Osiedle „Wysokie"

6.12

7.12

8.12

9.12

11.37

13.07

14.47

16.27

8

Wysoka

6.13

7.13

8.13

9.13

11.38

13.08

14.48

16.28

9

Grodzieńska

6.15

7.15

8.15

9.15

11.40

13.10

14.50

16.30

10

Pl. Jana Pawła II - 1

6.16

7.16

8.16

9.16

11.41

13.11

14.51

15.30

16.31

11

Pl. Jana Pawła II - 2

6.17

7.17

8.17

9.17

11.42

13.12

14.52

15.31

16.32

12

Ogrodowa

6.19

7.19

8.19

9.19

11.44

13.14

14.54

15.33

16.34

13

Leg. Piłsudskiego

6.20

7.20

8.20

9.20

11.45

13.15

14.55

15.34

16.35

14

1 1 -go Listopada - 1

6.21

7.21

8.21

9.21

11.46

13.16

14.56

15.35

16.36

15

11 -go Listopada -2

6.22

7.22

8.22

9.22

11.47

13.17

14.57

15.36

16.37

16

1 1 -go Listopada - 3

6.23

7.23

8.23

9.23

11.48

13.18

14.58

15.37

16.38

17

11 -go Listopada -4

6.24

7.24

8.24

9.24

11.49

13.19

14.59

15.38

16.39

18

11 -go Listopada -5

6.25

7.25

8.25

9.25

11.50

13.20

15.00

15.39

16.40

19

1 1-go Listopada - 6

6.26

7.26

8.26

9.26

11.51

13.21 13.35

15.01

15.40

16.41

20

Weska ( „Kmicic" )

6.30

7.30

8.30

10.05

11:52

13.38

15.05

15.42

17.15

21

11 -go Listopada -6

6.31

7.31

8.31

10.06

13.39

 

15.06

15.43

17.16

22

1 1-go Listopada - 5

6.32

7.32

8.32

10.07

13.40

 

15.07

15.44

 17.17

23

11 -go Listopada -4

6.33

7.33

8.33

10.08

13.41

 

15.08

15.45

17.18

24

11 -go Listopada -3

6.34

7.34

8.34

10.09

13.42

 

15.09

15.46

17.19

25

11 -go Listopada -2

6.35

7.35

8.35

10.10

13.43

 

15.10

15.47

17.20

26

1 1-go Listopada - 1

6.36

7.36

8.36

10.11

13.44

 

15.11

1548

17.21

27

Leg. Piłsudskiego

6.37

7.37

8.37

10.12

13.45

 

15.12

15.49

17.22

28

Ogrodowa ZUS

6.38

7.38

8.38

10.13

13.46

 

15.13

15.50

17.23

29

Ogrodowa SZKOŁA

 

 

 

 

 

13.47

 

 

 

30

Pl. Jana Pawła II - 1

6.40

7.40

8.40

10.15

13.48

 

15.15

15.52

17.25

31

Pl. Jana Pawła II - 2

6.41

7.41

8.41

10.16

13.49

 

15.53

17.26

32

Grodzieńska

6.42

7.42

8.42

10.17

13.50

 

15.54

17.27

33

Wysoka

6.43

7.43

8.43

10.18

13.51

 

15.55

17.28

34

Osiedle „Wysokie"

6.44

7.44

8.45

10.22

13.53

 

15.57

17.30

35

Gen. Andersa

6.46

7.46

8.46

10.21

13.54

 

15.58

17.31

36

Świerkowa

6.48

7.48

8.48

10.23

13.56

 

16.00

17.33

37

Kasztanowa

7.49

8.49

10.24

13.57

 

17.34

38            

Słowiczyńska - 2

7.50

8.50

10.25

13.58

 

17.35

39            

Słowiczyńska - 1

7.51

8.51

10.26

13.59

 

17.36

Kursuje od  1 września do  30 czerwca

Autobus nie kursuje w soboty, niedziele i święta

Tolerancja ±3 min

 


 

Lp.

Nazwa przystanku

godz.odj.

godz.odj.

godz.odj.

godz.odj.

godz.odj.

godz.odj.

godz.odj.

 

ul. Armii Krajowej (Osiedle)

 

<

 

6.25

 

<

 

7.30

<

 

<

 

15.43

 

 

ul. Armii Krajowej (Polser)

 

<

 

6.27

 

<

 

7.31

<

 

<

 

15.42

 

 

ul. Kościuszki ( Piaski )

 

<

 

6.28

 

<

 

7.32

<

 

<

 

15.41

 

 

ul. Słowiczyńska – 1

 

<

 

6.29

 

<

 

7.34

 

<

 

<

 

15.40

 

 

ul. Słowiczyńska – 2

 

<

 

6.30

 

<

 

7.35

 

<

<

 

15.39

 

 

ul. Słowicza

 

<

 

6.32

 

<

 

7.37

 

11.13

11.30

15.37

 

 

ul. Słowiczyńska – 2

 

<

 

6.33

 

<

 

7.38

 

11.11

11.31

15.35

 

 

ul. Słowiczyńska – 1

 

<

 

6.34

 

7.07

 

7.39

 

11.10

11.32

15.34

 

 

ul. Kasztanowa

 

5.15

 

6.35

 

7.08

 

7.40

 

11.09

11.33

15.33

 

 

ul. Świerkowa

 

5.16

 

6.36

 

7.09

 

7.41

 

11.08

11.34

15.32

 

 

ul. Gen. Andersa

 

5.18

 

6.37

 

7.11

 

7.42

 

11.07

11.35

15.31

 

 

Osiedle „Wysokie”

 

5.20

 

6.39

 

7.13

 

7.44

 

11.05

11.36

15.29

 

 

ul. Wysoka

 

5.21

 

6.40

 

7.14

 

7.45

 

11.04

11.37

15.28

 

 

ul. Grodzieńska

 

5.23

 

6.42

 

7.16

 

7.47

 

11.03

11.39

15.27

 

 

Pl. Jana Pawła II – 1

 

5.24

 

6.43

 

7.17

 

7.48

 

<

11.40

<

 

 

Pl. Jana Pawła II – 2

 

5.25

 

6.44

 

7.18

 

7.49

 

11.01

11.41

15.25

 

 

Pl. Jana Pawła II – 1

 

<

<

<

<

11.00

<

15.24

 

ul. Ogrodowa

 

5.27

 

6.46

 

7.20

 

<

<

<

15.22

 

 

ul. Leg. Piłsudskiego

 

5.28

 

6.47

 

7.21

 

<

<

<

15.21

 

 

ul. 11-go Listopada

 

5.29

 

6.48

 

7.22

 

<

<

<

15.20

 

 

ul. Żwirki i Wigury

 

5.30

 

6.49

 

<

<

<

<

<

 

 

ul. Kościuszki (Piaski)

 

5.31

 

6.50

 

<

<

<

<

15.18

 

 

ul. Armii Krajowej (Polser)

 

5.32

6.51

 

<

<

<

<

15.17

 

ul. Armii Krajowej (Osiedle)

 

5.33

 

6.52

 

<

<

<

<

15.15

 

 

Lp.

 

Nazwa przystanku

 

godz.odj.

godz.odj.

 

1.

Weska ( „Kmicic" )

 

9.00

13.10

 

 

2.

ul. 11-go Listopada - 1

 

9.01

13.09

 

 

3.

ul. 11-go Listopada - 2

 

9.02

13.08

 

 

4.

ul. 11-go Listopada - 3

 

9.03

13.07

 

 

5.

ul. 11-go Listopada - 4

 

9.04

13.06

 

 

6.

ul. 11-go Listopada - 5

 

9.05

13.05

 

 

7.

ul. 11-go Listopada - 6

 

9.06

13.04

 

 

8.

Pl. Jana Pawła II - 1

 

9.08

<

 

 

9.

Pl. Jana Pawła II - 2

 

9.10

13.02

 

 

10.

Pl. Jana Pawła II - 1

 

<

13.00

 

Tolerancja   ± 3 min

Autobus kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku w okresie od 01 lipca do 31 sierpnia

Czytany 10377 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 lipiec 2015 10:25
Więcej w tej kategorii: Rozkład PKS i busy »

Kalendarz imprez

Październik 2017
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
×