Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Castrolibero
Włochy
Pastavy
Białoruś
Zehdenick
Niemcy
Etterbeek
Belgia
Kobryń
Białoruś

Nawigacja

XVII Podlaski Festiwal Piłki Ręcznej

poniedziałek, 27 kwiecień 2015 08:30

Na przełomie kwietnia i maja 2012 r. Siemiatycze gościły szczypiornistów  z Podlasia. 28-29 kwietnia odbył się XVII Podlaski Festiwal Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców, a 5 maja - Turniej Seniorów.

Do XVII Podlaski Festiwal Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców zgłosiły się 22 drużyny z Białej Podlaskiej, Białegostoku, Bielska Podlaskiego, Cegłowa, Dąbrowy Białostockiej, Łukowa, Łomży, Siemiatycz, Siedlec, Wasilkowa. Rywalizowało ponad 300 dziewcząt i chłopców w 4 kategoriach – juniorzy i juniorki, młodziczki, juniorzy młodsi. Poniżej szczegółowa klasyfikacja i wyniki:

1. Juniorki i juniorzy

Juniorki i juniorzy

 

wyniki

    Siemiatycze – Biała Podlaska - chł

24-10

Dąbrowa Biał – Siedlce - chł

17-21

Siemiatycze – Biała Podlaska - dz

14-8

Biała Podlaska – Dąbrowa Biał - chł

17-15

Siemiatycze – Siedlce – chł

15-19

Biała Podlaska – Siedlce  - dz

7-13

Biała Podlaska – Siedlce - chł

12-24

Siemiatycze – Dąbrowa Biał - chł

17-12

Siemiatycze – Siedlce - dz

15-13

Kolejność juniorek

 

1. TS Siemiatycze

2.UKS Prus Siedlce

3. II LO Biała Podlaska

Kolejność juniorów

 

1.UKS Prus Siedlce

2.MOSiR Siemiatycze

3.II LO Biała Podlaska

4.ZS Dąbrowa Białostocka

Najlepsze zawodniczki

-najlepsza bramkarka – Karolina Uściniak, Siemiatycze

-królowa strzelców – Kinga Klepacka, Siemiatycze

-najlepsza zawodniczka-Magdalena Kucharczuk, Siedlce

-świetna zawodniczka- Sylwia Doroszkiewicz, Siemiatycze

Najlepsi zawodnicy

-najlepszy bramkarz –Krzysztof Maciak, Siedlce

-król strzelców-Filip Radziwon, Dąbrowa

-najlepszy zawodnik-Grzegorz Zdasiuk, Siemiatycze,

-świetny zawodnik-Rafał Oleksiuk, Siemiatycze

2. Młodziczki

Młodziczki

wyniki

Siemiatycze – Bialsk Podlaski

16-9

Cegłów – Łuków

9-15

Kolno - Siemiatycze

4-10

Bielsk Podlaski - Cegłów

7-11

Łuków - Kolno

17-2

Siemiatycze - Cegłów

15-9

Bielsk Podlaski - Łuków

4-13

Cegłów - Kolno

11-8

Łuków - Siemiatycze

15-19

Kolno – Bielsk Podlaski

4-5

kolejność

1.MOSiR Siemiatycze

2.Łukovia Łuków

3.Jutrzenka Cegłów

4.Trójka Bielsk Podlaski

5. Olimpia Kolno

najlepsze zawodniczki

-królowa strzelców – Amelia Kłopotowska, Siemiatycze

-najlepsza bramkarka-Jennifer Karwowski, Siemiatycze

-najlepsza zawodniczka-Monika Roguska, Łuków

3. Juniorzy młodsi

juniorzy młodsi

wyniki

Siemiatycze - Siedlce

10-24

Wasilków - Białystok

10-20

Białystok - Siedlce

24-21

Siemiatycze - Wasilków

9-20

Wasilków - Siedlce

15-17

Siemiatycze - Białystok

11-16

kolejność

1. MOKS Słoneczny Stok Białystok

2. UKS Prus Siedlce

3. UKS Victoria Wasilków

4. MOSiR Siemiatycze

najlepsi zawodnicy:

-najlepszy bramkarz – Kamil Szczerbacz, Białystok

-król strzelców-Jakub Kot, Siedlce

-najlepszy zawodnik-Konrad Ferkaluk, Białystok

-świetny zawodnik-Dawid Dowgiert, Białystok

-super zawodnik-Kacper Dobrogowski, Siemiatycze

4. Młodzicy

Młodzicy

wyniki

5 plus Biała Podlaska – MOKS Białystok

31-18

MOSiR Siemiatycze – Orły Dąbrowa

17-20

Orły Dąbrowa – 5 plus Biała Podlaska

26-22

MOKS Białystok – MOSiR Siemiatycze

20-29

5 plus Biała Podlaska – MOSiR Siemiatycze

22-15

MOKS Białystok – Orły Dąbrowa

22-27

Kolejność

 

1. UKS Orły Dąbrowa Białostocka

2. 5 Plus Biała Podlaska

3. MOSiR Siemiatycze

4. MOKS Słoneczny Stok Białystok

najlepsi zawodnicy:

 

- najlepszy bramkarz – Damian Januszko, Biała Podl

- król strzelców - Marek Chajbos, Biała Podl.

- najlepszy zawodnik - Szymon Śićko, Dąbrowa

- świetny zawodnik - Kamil Porzeziński, Siemiatycze

Na zakończenie turnieju odbył się mecz gwiazd: Drużyna Burmistrza vs Reszta Świata.

Organizatorzy turnieju: Burmistrz Miasta Siemiatycze, MOSiR Siemiatycze, Związek Piłki Ręcznej Białystok, Podlaska Federacja Sportu Białystok, Towarzystwo Sportowe Siemiatycze.

Koordynatorami turnieju byli: Dariusz Dziedzia, Norbert Marks oraz Krzysztof Wieczorek.


Turniej seniorów – 5.V.2012

Kluby

wynik

TS Warszawa – Bohen Team Siedlce

23-21

MOSiR Siemiatycze – KPR Białystok

24-33

KPR Białystok – Bohen Team Siedlce

24-24

MOSiR Siemiatycze – TS Warszawa

14-25

MOSiR Siemiatycze – Bohen Team Siedlce

15-20

TS Warszawa – KPR Białystok

24-18

zakończenie

 

Kolejność:

1. Towarzystwo Sportowe Warszawa

2. Klub Piłki Ręcznej Białystok

3. Bohen Team Siedlce

4. MOSiR Siemiatycze

Najlepsi zawodnicy:

- Najlepszy bramkarz – Adam Kardyka, Warszawa

-Król Strzelców - Sebastian Hunder / 16 goli/ , Siedlce

-1 Świetny Strzelec – Paweł Łukaszuk /15 goli/ Siedlce

-2 Świetny Strzelec – Szczepan Zyskowski /14 goli/ , Białystok

-3 Świetny Strzelec – Krzysztof Derewońko /14 goli/, Białystok

-4 Świetny Strzelec – Kamil Olendzki /13 goli/, Siemiatycze

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Uczestnicy to zespoły II ligi, tylko MOSiR Siemiatycze to juniorzy wzmocnieni studentami – Pawłem Miłkowskim i Grzegorzem Szulcem .Gospodarze walczyli dzielnie, marząc o III lidze.

Skład MOSiRu: S.Dziedzia /bramkarz /, P.Miłkowski, G.Szulc, D.Lewczuk, K.Olendzki, T.Skowroński, K.Jakubiak, P.Koc, Ł.Weremijewicz.

Większość zawodników turnieju to wychowankowie TS Siemiatycze grający w II ligach Torunia, Białej Podlaskiej, Legionowa, Warszawy i Białegostoku.

Wielu kibiców na hali gorąco oklaskiwało wysoki poziom gry. Dla kibiców odbyły się rzuty karne o coca colę, dzieciom rozdawano słodycze.

Czytany 3129 razy

Kalendarz imprez

Październik 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
×