Nawigacja

Mistrzostwa Siemiatycz kobiet w siatkówce plażowej 2013

wtorek, 21 kwiecień 2015 14:19

25 lipca br. na plaży miejskiej w Siemiatyczach rozegrany został turniej siatkówki plażowej kobiet, który wyłonił tegoroczne mistrzynie Siemiatycz w tej dyscyplinie sportu.

Pogoda dopisała, więc do zawodów stanęło siedem par. Turniej był ciekawy, a wiele meczów wyrównanych. Ostatecznie 1. miejsce wywalczyła para: Edyta Iwaniuk, Sylwia Wardecka. Na 2. miejscu uplasowały się Magdalena Kowalczuk i Agata Kłopotowska, a na 3. Kinga Szyszko i Angelika Tomczuk. Tuż za podium znalazły się Anna Kobus i Karolina Siekierko.

Zwyciężczynie otrzymały pamiątkowe puchary oraz piłki i koszulki.

Tekst i zdjęcia: MOSiR Siemiatycze