Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 742

Wielokrotne wyciskanie sztangi 60 kg i 30 kg

wtorek, 01 grudzień 2015 15:23

28 listopada odbyły się zawody w wielokrotnym wyciskaniu sztangi o wadze 60 kg – kategoria open mężczyzn i 30 kg – kategoria open kobiet. Impreza rozpoczęła kolejną edycję Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności.

W kategorii open mężczyzn zwycięzcą został Michał Puchalski (54 powtórzenia). Kolejność na dalszych miejscach wyglądała następująco: Andrzej Barwiejuk (54 powtórzenia, przegrana większą wagą ciała), Krzysztof Daniszewski (50 powtórzeń), Kamil Oksięciuk (49 powtórzeń), Karol Okrzewski (43 powtórzenia), Sylwester Tokarski (43 powtórzenia).

W kategorii open kobiet ciężar 30 kg pierwsze miejsce zajęła Ewelina Bujno (41 powtórzenia), drugie Anna Zduniewicz (26 powtórzeń), a trzecie miejsce wywalczyła Dominika Sawczuk (15 powtórzeń).
Jako dodatkową konkurencję dla amatorów przeprowadzono wielokrotne wyciskanie sztangi 30 kg i podciąganie na drążku na ilość powtórzeń. Zwyciężył Jakub Oksieńciuk (80 powtórzeń w wyciskaniu + 12 podciągnięć), drugie miejsce zajął Kewin Szawkało (66 powtórzeń w wyciskaniu + 13 podciągnięć na drążku).
Łącznie w zawodach wystartowało 11 zawodników i zawodniczek. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, koszulki oraz nagrody w postaci odżywek.
Organizatorzy składają podziękowania właścicielom siłowni „Kuźnia” oraz właścicielowi Centrum Poprawy Kondycji Fizycznej „Lech Computers”.

Kolejne zawody ligi – wielokrotne wyciskanie ½ ciężaru ciała na ilość powtórzeń - odbędą się w 2016 roku w Centrum Poprawy Kondycji Fizycznej przy ul. Tadeusza Kościuszki 8 w Siemiatyczach. Czekają kolejne punkty do zdobycia w łącznej klasyfikacji ligi.

Czytany 2712 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 01 grudzień 2015 15:25