JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 742
JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 745

Street workout - Podciąganie na drążku

poniedziałek, 10 sierpień 2015 09:36

2 sierpnia br. w parku do street workout’u zlokalizowanym przy odkrytym basenie miejskim, odbyły się zawody w podciąganiu na drążku na ilość powtórzeń.

W kategorii amator, przeznaczonej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób zaczynających przygodę ze sportami siłowymi, klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

I miejsce: Thomas Rouaux (24 podciągnięcia),

II miejsce: Błażej Miłkowski (23 podciągnięcia),

III miejsce: Karol Kolita (21 podciągnięć),

IV miejsce: Jakub Oksieńciuk (12 podciągnięć),

V miejsce: Krzysztof Korneluk (11 podciągnięć).

VI miejsce: Piotr Rybałtowski (12 podciągnięć),

VII miejsce ex aequo: Michał Puchalski i Sylwester Tokarski (10 podciągnięć)

Rozegrana również została zaległa konkurencja zawodów ligowych Street workout – Pompki na poręczach w kategorii amator, którą zwyciężył Michał Nowaczuk (20 pompek), drugie miejsce zajął Krzysztof Korneluk (18 pompek) a trzecie Karol Kolita (16 pompek).

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy, a także nagrody w postaci odżywek i akcesoriów treningowych.

Organizator serdecznie dziękuje Leszkowi Łazowskiemu, właścicielowi sklepu i siłowni Lech Computers za wsparcie w ufundowaniu nagród.

Zawody Street workout - podciąganie na drążku odbyły się w ramach Siemiatyckiej Ligi Siły i Sprawności 2014/2015.

Czytany 3333 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 sierpień 2015 11:39