Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Castrolibero
Włochy
Pastavy
Białoruś
Zehdenick
Niemcy
Etterbeek
Belgia
Kobryń
Białoruś

NGO Logowanie

Nawigacja

Orzeł Cup 2016 – pierwszy weekend zmagań

wtorek, 22 listopad 2016 07:43

Młodzi piłkarze rywalizują na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Świętojańskiej 25A w ramach halowych turniejów piłki nożnej Orzeł Cup 2016. Pierwsze rozgrywki obyły się w dniach 19-20 listopada.  Najbliższe mecze w ramach turniejów piłki nożnej Orzeł Cup 2016: 26-27 listopada (roczniki 2009 i 2006) oraz 3-4 grudnia (roczniki 2008 i 2004), godz. 9.00-16.00.

W turnieju piłki nożnej chłopców rocznik 2007 wzięło udział 10 drużyn, zaś 6 drużyn uczestniczyło w rozgrywkach rocznika 2005.

 

Orzeł Cup 2016

rocznik 2007

Orzeł Cup 2016

rocznik 2005

Klasyfikacja końcowa

Miejsce I – Junior Białystok

Miejsce II – Pogoń Siedlce

Miejsce III – KKS Orzeł Siemiatycze

Miejsce IV – Brylant Bielsk Podlaski

Miejsce V – Brześć

Miejsce VI – DAF Łuków

Miejsce VII – BKS Lublin

Miejsce VIII – Talent Białystok

Miejsce IX – MOSIR Siemiatycze

Miejsce X – Top 54 Biała Podlaska

Miejsce I – Pogoń Łapy

Miejsce II – MOSIR Siemiatycze

Miejsce III – Brylant Bielsk Podlaski

Miejsce IV – OSIR Hajnówka

Miejsce V – KKS Orzeł Siemiatycze

Miejsce VI – Top 54 Biała Podlaska

Król strzelców Paweł Pakieła (Junior Białystok) Jakub Demiańczuk (Pogoń Siedlce)
Najlepszy zawodnik Dominik Klewek (Pogoń Siedlce) Dominik Sikora (MOSiR Siemiatycze)
Najlepszy bramkarz Błażej Olendzki (KKS Orzeł Siemiatycze) Jakub Niewiadomski (Brylant Bielsk Podlaski)


Drużyny z Siemiatycz wystąpiły w następujących składach:

MOSiR SIEMIATYCZE 2007: Filip Putko, Antoni Łopaciuk, Karol Koc, Sebastian Kapelko, Szymon Kryński, Szymon Sadowski, Paweł Kondraciuk, Szymon Bożym, Szymon Siekierko, Jakub Zarzecki

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 2007: Mateusz Kozakiewicz, Tomasz Kowalczuk, Szymon Kapelko, Filip Godlewski, Błażej Olendzki, Bartłomiej Saczuk, Kacper Teletycki, Hubert Piotrowski, Jakub Godebski, Szymon Zagumień

MOSiR SIEMIATYCZE 2005: Mateusz Jakimczuk, Igor Górski, Dominik Sikora, Mateusz Kosiński, Michał Mędrycki, Damian Godebski, Paweł Jaszczołt, Mateusz Kondracikowski, Szymon Stypułkowski, Filip Samojluk

KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 2005: Paweł Łuba, Jakub Czmut, Norbert Boguszewski, Konrad Pawluczuk, Jakub Tomkiel, Oliwier Remiszewski, Michał Koc, Bartłomiej Prokop, Damian Zalewski, Sebastian Szyszko, Przemysław Smorczewski, Mateusz Świderski

Czytany 1024 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 22 listopad 2016 07:43
×