Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 744

Zwycięzcy nocnego połowu

poniedziałek, 02 lipiec 2018 11:58

W nocy z 30 czerwca na 1 lipca nad zalewem nr 2 w Siemiatyczach entuzjaści połowów wędkarskich walczyli o miejsca na podium. Już po raz trzeci rozegrano Towarzyskie Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Siemiatycze.

Oficjalne rozpoczęcie zawodów nastąpiło w sobotę o godz. 17.00. Do rywalizacji stanęło blisko 50 zawodników. Połów zakończono w niedzielę o godz. 9.00, po czym nastąpiło komisyjne ważenie zdobyczy. Zwycięzcą Towarzyskich Zawodów Wędkarskich o Puchar Burmistrza Miasta Siemiatycze 2018 z wynikiem 13,550 kg został Michał Rumik. Drugie miejsce z wynikiem 13,455 kg zajął Mirosław Borysiak. Na trzecim miejscu uplasował się Mirosław Lejczyk (9,680 kg). Nagrodę za złowienie największej ryby przyznano Bogdanowi Wakulukowi.

Zwycięzcy TZW otrzymali pamiątkowe puchary, nagrody rzeczowe oraz bony zakupowe zaś wszyscy uczestnicy zawodów upominki ufundowane przez głównego sponsora imprezy - Sklep Wędkarski "Drapieżnik" z Białegostoku.

Czytany 1581 razy Ostatnio zmieniany środa, 31 październik 2018 10:11