Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Print this page

Rewitalizacja – podpisanie umowy

Thursday, 08 December 2016 13:15

7 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego Burmistrz Miasta Siemiatycze Piotr Siniakowicz podpisał z Zarządem Województwa Podlaskiego umowę na opracowanie programu rewitalizacji w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020. Zgodnie z umową, na realizację programu, miasto otrzyma dotację w wysokości 32 040,00 zł.

W najbliższych miesiącach w Siemiatyczach odbywać się będą spotkania i konsultacje z mieszkańcami, dotyczące m.in. wyznaczenia obszarów problemowych i głównych założeń programu rewitalizacji Siemiatycz. Wypracowany wspólnie z mieszkańcami program będzie zawierać m.in. diagnozę przyczyn zjawisk kryzysowych, skalę i charakter potrzeb, efekty rewitalizacji, listę przedsięwzięć przewidzianych do realizacji i harmonogram rzeczowo-finansowy.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu, w tym m.in. terminy spotkań i konsultacji dostępne będą na stronie miasta w zakładce Projekty UE – Rewitalizacja Miasta Siemiatycze.

Relacja z wydarzenia:
http://wrotapodlasia.pl/pl/samorzad/samorzad/z_prac_zarzadu/stop-kubaturom-zielone-swiatlo-dla-obiektow-ktore-beda-rozwijaly-spolecznosc-lokalna.html

 

pasek rewitalizacja

Read 1359 times Last modified on Thursday, 08 December 2016 13:36