Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Monday, 27 April 2015 12:05

"Zatrzymać lato" - zajęcia w ramach "Akademii Superbabci i Superdziadka w Siemiatyczach"

21 września 2012 r. o godz. 16.00 w Sali Siemiatyckiego Ośrodka Kultury przy ul. Zaszkolnej 1 odbyły się bezpłatne zajęcia z cyklu - Wszystkie dzieci nasze są - pt. "Zatrzymać lato". Organizatorami spotkania byli uczestnicy "Akademii Superbabci i Superdziadka w Siemiatyczach".

 Kapitał Ludzki

Zajęcia rozpoczęły się przywitaniem przybyłych gości, szczególnie tych najmłodszych. Następnie przyszedł czas na tańce i zabawy integracyjne, zajęcia manualne – robienie kwiatów z bibuły oraz motyli. Wszyscy wspólnie zastanawiali się, w jaki sposób można zatrzymać lato. Na dzieci czekały niespodzianki przygotowane przez uczestników „Akademii Superbabci i Superdziadka”.

Zajęcia pt. „Zatrzymać lato” były pierwszymi z serii staży wolontariackich seniorów, którzy biorą udział w projekcie „Akademia Superbabci i Superdziadka w Siemiatyczach”. W trakcie staży uczestnicy Akademii w praktyce wykorzystują wiedzę oraz umiejętności organizatorskie zdobyte podczas zajęć i warsztatów edukacyjnych.

Informacje o kolejnych zajęciach z cyklu – Wszystkie dzieci nasze są – na stronie www.siemiatycze.eu oraz na plakatach w mieście.

 Już dziś zapraszamy.

CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Program Operacyjny Kapitał Ludzki

Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach

Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich

Read 4059 times Last modified on Monday, 27 April 2015 12:43