Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Dzieci uczą rodziców w Przedszkolu Nr 1

Wednesday, 20 January 2021 14:12
Zdjęcie przedstawiające małego chłopca trzymającego w dłoniach otwartą książkę, obok napis Akcja Dzieci Uczą Rodziców w Przedszkolu Nr 1 Zdjęcie przedstawiające małego chłopca trzymającego w dłoniach otwartą książkę, obok napis Akcja Dzieci Uczą Rodziców w Przedszkolu Nr 1

W roku szkolnym 2020/2021 Przedszkole Nr 1 w Siemiatyczach przystąpiło do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Dzieci uczą rodziców”, organizowanego przez Centrum Rozwoju Lokalnego w Zawierciu.

W ramach akcji dzieci wspólnie z rodzicami zrealizowały projekty tematyczne pn. „Młody patriota” i „Magiczny czas”, za które przedszkole otrzymało specjalne podziękowania od organizatorów.

Celem akcji „Dzieci uczą rodziców” jest zwiększenie świadomości o otaczającym świecie, a także zachęcenie dzieci do rozmowy z rodzicami na tematy poruszane w trakcie zajęć. Jest to również dobry sposób na wspólne spędzanie wolnego czasu.

Read 344 times Last modified on Wednesday, 17 February 2021 13:06