Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nawigacja

Stypendia samorządu Miasta Siemiatycze przyznane

Monday, 15 October 2018 15:51

Po raz kolejny uczniowie siemiatyckich szkół otrzymali stypendia Samorządu Miasta Siemiatycze na rok szkolny 2018/2019.

Wśród stypendystów znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Siemiatyczach:

Kamil Kozycz - za wybitne osiągnięcia w nauce, udział w Mistrzostwach Europy Juniorów, zajęcie I miejsca w Międzypaństwowym Turnieju Piłki Ręcznej, wielokrotne zajęcie czołowych miejsc w ogólnopolskich i wojewódzkich Turniejach Piłki Ręcznej oraz godne reprezentowanie Miasta Siemiatycze,

Sebastian Kozycz - za wybitne osiągnięcia w nauce, zajęcie II miejsca w Międzypaństwowym Turnieju Piłki Ręcznej, zajęcie czołowych miejsc w ogólnopolskich i wojewódzkich Turniejach Piłki Ręcznej oraz godne reprezentowanie Miasta Siemiatycze,

Maja Kłopotowska - za wybitne osiągnięcia w nauce, zdobycie tytułu finalisty w Ogólnopolskim Konkursie Myśli Jana Pawła II i tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym oraz godne reprezentowanie Miasta Siemiatycze.

Stypendia w wysokości 250 zł miesięcznie przyznawane są szczególnie uzdolnionym uczniom szkół podstawowych i średnich oraz studentom. To nagroda za wysokie wyniki w nauce, aktywność społeczną na rzecz miasta i współmieszkańców, ale i znakomita motywacja do dalszej inwestycji we własną edukację i rozwój.

Read 1055 times Last modified on Monday, 21 September 2020 10:49